Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Звички, що виснажують....



7 емоційно виснажуючих звичок, які підривають ваше здоров’я

Можливо, ви теж стикалися з таким станом, коли не хочеться абсолютно нічого і на душі порожнеча – жодних емоцій, переживань та сподівань на світле майбутнє. І навіть якщо в цей час до вас звернеться близька людина, то ви, швидше за все, проігноруєте її прохання або пообіцяєте щось вигадати, аби вона від вас тільки відстала.

Чому так відбувається і які саме звички призводять до емоційного виснаження, негативно впливаючи і на ваш фізичний стан, поговоримо далі.


1. Безлад у домі та голові...


11

Коментарі

12.01.24, 22:28

Сейчас самое время плюнуть на все звычки и отказаться от них. Многие плывут по течению и это правильно. Совсем не обязательно убирать и стирать в субботу - не армия. На фиг ту постель заправлять, если после обеда тянет подремать? Зачем бриться каждый день? Не надо мебель по хате переставлять. Завтра может прилететь ракета и всё испортит...

    23.01.24, 08:23

      33.01.24, 09:26Відповідь на 2 від nebosklon

        43.01.24, 09:28Відповідь на 1 від The Martian

        Сейчас самое время плюнуть на все звычки и отказаться от них. Многие плывут по течению и это правильно. Совсем не обязательно убирать и стирать в субботу - не армия. На фиг ту постель заправлять, если после обеда тянет подремать? Зачем бриться каждый день? Не надо мебель по хате переставлять. Завтра может прилететь ракета и всё испортит...Я не можу так жити. Як би важко не було - все прибираю і т.д., це потрібно мені для душі, внакше, погано себе почуваю.

          53.01.24, 09:31Відповідь на 4 від Голубка

          Пардон, но это и есть разновидность паранойи.

            63.01.24, 09:42Відповідь на 5 від The Martian

            Пардон, но это и есть разновидность паранойи. Мені подобається моя параноя - це моє життя

              73.01.24, 09:47Відповідь на 6 від Голубка

              И потому наши ровесники не уезжают из-под обстрелов Орехова, Гуляйполя и лр.... Это их жизнь, как они поясняют эвакуаторам.

                83.01.24, 11:01

                1и2

                  93.01.24, 21:47Відповідь на 8 від Vivyenn

                  1и2

                    103.01.24, 21:48Відповідь на 5 від The Martian

                    Пардон, но это и есть разновидность паранойи.Називайте це як хочете - мені так комфортно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна