Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Дивні речі...)))

Жентльмени вірять на слово, точніше, змушують решту думати, що вони так роблять, чим і користуються. Тому люди розважливі вимагають матеріальних підкріплень та фактів, а ще краще – фотографій. А то брехати і написати в цих ваших інтернетах кожен другий може, і кожен третій намагається. Але ми не такі, у нас із доказами все гаразд! А вони знадобляться, бо якби не фото, то ніхто б у більшість цих речей не повірив.

“У наборі попалася вилка, яку не проштампували на заводі”

Рожевий голуб ходить вулицею в Лондоні...



15

Коментарі

123.12.23, 13:11

Когда то мой дядька, который старше меня всего на 6 лет, удивил меня, когда я пришёл к ним в гости. Он где то прикупил партию куриных яиц, в которых, как он утверждал, было по 2-3 желтка. Скоро это подтвердилось. Но если 2 меня не сильно удивили, то от 3-х я афигел немного. Это было лет 45 назад в УССР.)

    223.12.23, 14:00

    Чудны дела твои, Господь

      323.12.23, 15:48Відповідь на 1 від The Martian

      Когда то мой дядька, который старше меня всего на 6 лет, удивил меня, когда я пришёл к ним в гости. Он где то прикупил партию куриных яиц, в которых, как он утверждал, было по 2-3 желтка. Скоро это подтвердилось. Но если 2 меня не сильно удивили, то от 3-х я афигел немного. Это было лет 45 назад в УССР.)Так я теж бачила по два жовтка. а от три ніколи не доводилося бачити...

        423.12.23, 15:48Відповідь на 2 від norma3

        Чудны дела твои, Господь Так.

          523.12.23, 17:05Відповідь на 3 від Голубка

          А мы ими даже закусывали!
          И такое яйцо было не одиноко. Так что 1 до 25 млн. тут не пляшет. Где то специально отбирали близнецов на продажу.

            623.12.23, 20:30Відповідь на 5 від The Martian

            А мы ими даже закусывали!
            И такое яйцо было не одиноко. Так что 1 до 25 млн. тут не пляшет. Где то специально отбирали близнецов на продажу.

              Гість: Наталя

              723.12.23, 22:06

              непроштампована вилка.. я думала, то лопатка, наприклад, для торту... є такі.
              автопортрет - це портрет, намальований автором. собака намалював свій портрет у себе на голові? тому надпис - нісенітниця))
              на пакеті для подарунків Різдво у суботу.... в цьому році Різдво в понеділок отже новина застаріла...
              конюшина справді не бачила жодного разу таку...

                824.12.23, 00:22

                Було цікаво, дякую

                  924.12.23, 09:05

                    1024.12.23, 10:32

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна