Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Скажу чесно: щелепа відвисла!

А ви бачили коли-небудь щось подібне?

Коли Вам говорять про якесь село, ви уявляєте маленькі дерев’яні будиночки, сараї з худобою і великі городи? Однак є одне село, яке повністю суперечить цим стереотипам!

Це невелике село Нижня Апша в Закарпатській області, недалеко від українсько-румунського кордону.

Одне з найбагатших сіл України


Архітектура села більше нагадує європейські вулички ...



8

Коментарі

15.09.23, 09:55

Я там была когда была в той местности в командировке.
Мне это село показывали как будто это Эрмитаж

    25.09.23, 09:56

    Зараз серйозний занепад
    Це дуже специфічні люди між іншим

      35.09.23, 10:01

      Щелепа би відвисла, якби показали що всередині а фасад це так

        45.09.23, 11:11

        Давно в курсе дела. Как то показывали телефильм о таких поселениях и водили по цыганским домам. Там ветер гуляет по комнатам. Батальон мог бы разместиться. А сейчас многие пустуют. А часто заброшены как недострой. Когда показывают футбол со стадиона в Минае (село под Ужгородом), так там вокруг куча домов с пустыми глазницами окон...

          55.09.23, 11:56Відповідь на 1 від Hagal

          Я там была когда была в той местности в командировке.
          Мне это село показывали как будто это Эрмитаж
          Незвична розкіш

            65.09.23, 11:56Відповідь на 3 від NoTaRь

            Щелепа би відвисла, якби показали що всередині а фасад це такНа мене й фасад справив враження...

              75.09.23, 11:57Відповідь на 4 від AutumnNight

              Давно в курсе дела. Как то показывали телефильм о таких поселениях и водили по цыганским домам. Там ветер гуляет по комнатам. Батальон мог бы разместиться. А сейчас многие пустуют. А часто заброшены как недострой. Когда показывают футбол со стадиона в Минае (село под Ужгородом), так там вокруг куча домов с пустыми глазницами окон...Попробуй опалювати такий величезний будинок...

                85.09.23, 12:19Відповідь на 6 від Голубка

                Щелепа би відвисла, якби показали що всередині а фасад це такНа мене й фасад справив враження...Фасади досить невибагливі. Підлога у вітальні часто мармурова, камін, крісла з шкіри. Коври з ворсом на палець

                  95.09.23, 12:29

                  Європа більше цінує робітників

                    105.09.23, 12:47

                    В цьому селі ніколи навіть не чули про принцип розумної достатньості. Але оскільки строяться за свої зароблені, а не вкрадені - то чому б і ні.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна