Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Пірати жінки - неймовірно...))



Пірати - жінки...

За часів "золотого століття піратства" жінки інколи ставали піратами, маскуючись під чоловіків, щоб скористатися свободою і правами, що належали лише чоловікам. Енн і Мері, дві знамениті піратки, одного разу навіть закохалися одна в одну, оскільки кожна вважала іншу чоловіком.

Хотілось б подивитись на їх здивовані обличчя, якщо б вони дізнались про "обман"...




9

Коментарі

13.08.23, 11:52

    23.08.23, 14:42

    Дуже цікаво!

      33.08.23, 16:09Відповідь на 2 від norma3

      Дуже цікаво! дякую

        43.08.23, 16:25

        За належної практики можна влаштувати собі сни-серіали: повертатися до того місця, де сон перервався минулої ночі.
        после первой клинической смерти я, без всякого опыта, начала видеть такие сны. и это было не очень. мне было 8 лет. я путала реальность со сновидениями. потому что у меня во сне была та же обстановка и те же люди, что в реальности. вот весело, говоришь подруге: "вот, когда мы с тобой вчера то-то делали, я забыла тебе сказать...". а она: "мы вчера такого не делали!" и после пары таких весёлостей я начала бояться что-то кому-то сказать. меня и так предлагали к психиатру отправить после того, как я про опыт своей смерти рассказывала. взрослой уже узнала, что я не одна такая, кто видела подобное. так что сериалы себе заказывайте с другими персонажами, чем в реале.

          54.08.23, 06:31

            64.08.23, 08:06Відповідь на 5 від nebosklon

              74.08.23, 08:06Відповідь на 4 від bagheera

              Так, досвд у тебе *багатий*

                84.08.23, 12:43Відповідь на 7 від Голубка

                Так, досвд у тебе *багатий*
                та отож . сейчас-то это уже так остро не воспринимается, а в детстве ой как тяжело было

                  94.08.23, 13:33

                    анонім

                    105.08.23, 23:58

                    Скільки ще цікавого ми не знаємо і дізнаємось...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна