Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Ми заглядаємо в минуле людства...

Хтось із вас хотів стати археологом? Або, можливо, просто з цікавістю відвідує стародавні місця, читає статті про розкопки, шукає фотографії чи самі артефакти, які чудово розповідають про побут минулого, життя правителів та багато іншого. Жаль тільки, що збереглося не так багато, як хотілося б. У цій добірці зібрана лише мала частина коли-небудь знайденого. Тут і предмети мистецтва, і рештки людини, і частини будинків із зруйнованих міст, парфуми, посуд, а десь і їжа.

Зброя, якою користувалися на Гаваях, а робили її з дерева та зубів акули, близько 1778-го



Специфічне видовище – череп Марії Магдалини, церква Сен-Максимен, Франція....

 

Неаполітанська гондола, якою користувався король Іспанії Карлос II. Виконана у стилі бароко з позолотою, 1688-й



Ванна з порфіру, яку колись приймав сам імператор Нерон


Звісно ж, спочатку розташовувалась у палаці Нерона, а тепер її можна побачити в музеї Ватикану в Римі.

За життя цим скляним оком користувалася людина, а після її смерті зробили такий перстень, Вікторіанська епоха



Підвіска XVI століття була власністю короля Англії Генріха VIII 




Хандзя-но-Онтачі – японський меч, викутий у період Едо (1603-1867). Його завданням була не боротьба з людьми, а з демонами та нечистою силою


Тільки уявіть, вага меча 75 кг, а довжина 465 см. Не дивно, що він визнаний найбільшим у Японії.


Віз, яким користувалися 4000 років тому

 

Чистий дуб. Знахідку виявили у селі Лчашен, неподалік озера Севан, Вірменія.

Свинцеві труби Стародавнього Риму, зроблені приблизно 2000 років тому



Краніопластика, якщо це можна так назвати, зроблена в 400 році н. е. 
 

Краніопластика виправляє дефекти, застосовуючи кісткову тканину (зараз стали робити також і за допомогою полімерних металів та пластику). Судячи з того, що рана добре загоїлася, пацієнт вижив.

Стела голоду біля стародавнього міста Асуана, Єгипет

 

Якщо судити по записах на стелі посуха тривала сім років, а правив тоді фараон Джосера з третьої династії.

Скульптура, що стояла в перській залі для глядачів царя Дарія I. Капітель у формі бика. Датована близько 518-460 років до н. е.



Керамічний посуд із зображенням обличчя людини, йому 5600 років

Посудина належить культурі неоліту Яншао, яка існувала в 5000-3000 роках до н.е. Вона була виявлена на археологічному об’єкті Янгуаньжай біля Сіаня у китайській провінції Шеньсі.

Те, що вціліло у Помпеях. Тут готували та роздавали їжу, I століття н. е.



 Кодекс Гігас або Біблія диявола. Через такі розміри вважається найбільшим ілюстрованим рукописом у світі

За повір’ям рукопис написав богемський монах XIII століття не без допомоги самого диявола.

Як вам такі флакони для парфумів? Робили їх у Римі

 

Щоб скористатися парфумами, потрібно було відламати кінчик хвоста, адже рідина була буквально запечатана в птахах. Приклад того, як виробляли флакони на нижньому знімку — цей флакон цілий і всередині справжнісінькі парфуми того часу.

Джерело


11

Коментарі

Гість: _Сонечко_

129.06.23, 05:52

ніколи не хотіла стати археологом...
дитячі мрії були іншими....
вони виникали під впливом реалій життя на той час.
на жаль, чи на користь... батьки не погодились з вибором і запропонували іншу долю...
я була слухняною дитиною і послухалась...
хто зна, як би повернулось життя, якби у мене вистачило розуму вчинити по своєму...

    Гість: _Сонечко_

    229.06.23, 05:54

    будні археології не такі яскраві, як вважають декотрі... й відкриття трапляються не часто...
    треба бути фанатом цієї справи, щоб любити її..

      329.06.23, 09:37Відповідь на 1 від Гість: _Сонечко_

      ніколи не хотіла стати археологом...
      дитячі мрії були іншими....
      вони виникали під впливом реалій життя на той час.
      на жаль, чи на користь... батьки не погодились з вибором і запропонували іншу долю...
      я була слухняною дитиною і послухалась...
      хто зна, як би повернулось життя, якби у мене вистачило розуму вчинити по своєму...
      Так, у мене та ж історія..., шкода, але час минув.

        429.06.23, 09:38Відповідь на 2 від Гість: _Сонечко_

        будні археології не такі яскраві, як вважають декотрі... й відкриття трапляються не часто...
        треба бути фанатом цієї справи, щоб любити її..
        Так, професію потрібно обирату ту, яку любиш - у мекне цього не сталося, нажаль.

          529.06.23, 15:52

          Найбільшим рукописом є Коран з Вадодара ( Індія) . Його висота 75 дюймів ( 190 см)

            629.06.23, 16:58Відповідь на 5 від NoTaRь

            Найбільшим рукописом є Коран з Вадодара ( Індія) . Його висота 75 дюймів ( 190 см) Ого, великий... Дякую

              Гість: _Сонечко_

              729.06.23, 20:43

              Надо лопату постоянно точитьне завжди лопату... інколи цілий день на колінах зі щіточкою, міліметр за міліметром...

                Гість: _Сонечко_

                829.06.23, 20:45Відповідь на 4 від Голубка

                будні археології не такі яскраві, як вважають декотрі... й відкриття трапляються не часто...
                треба бути фанатом цієї справи, щоб любити її..
                Так, професію потрібно обирату ту, яку любиш - у мекне цього не сталося, нажаль.
                ніколи не робила того, що не люблю.....
                мені пощастило, все чим я займалася і займаюся, приносить мені задоволення
                мабуть, інтереси багатогранні...

                  Гість: _Сонечко_

                  929.06.23, 20:47Відповідь на 4 від Голубка

                  згадала приказку...
                  у мене немає всього, що я люблю.
                  та я люблю все, що маю.
                  це про мене...

                    Гість: _Сонечко_

                    1029.06.23, 21:20

                    Надо лопату постоянно точитьне завжди лопату...інколи цілий день на колінах зі щіточкою, міліметр за міліметром...штрафбатя про археологів. а ви про що?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна