хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Навколо Києво-Печерської лаври багато розмов ...




Подивіться на приголомшливе нове зображення гігантського, схожого на комету, хвоста Меркурія, який проходить поблизу сонця
Кометний хвіст Меркурія складається переважно з іонів натрію
Нещодавно було помічено косплей Меркурія як комети, коли сусідня з Сонцем планета досягла найближчої точки до нашої зірки, оголивши свій масивний хвіст із смугами на нічному небі. Один астрофотограф зробив справді епічний знімок шаради.
.





7

Коментарі

анонім

13.05.23, 18:21

"Ганімед є найбільшим і наймасивнішим тілом у Сонячній системі, що не є планетою або Сонцем"
Завжди думав що це Титан.

Але зараз таким є Плутон, якого позбавили стану планети за маленьку масу.
Тепер він пленетоїд.

"Вчені виявили, що генетично модифікований рис може рости у марсіанському ґрунті."

Я балдю"! Угробити Землю з усім людством для того, щоб жити гірше ніж в Антарктиді з ймовірністю виживання = 0%.

"Маразм крепчал!"

    Гість: _Сонечко_

    23.05.23, 18:27

    сови кумедні.. не знала що вони мокнуть від дощу... навіть трохи жаль їх стало. такими нещасними виглядають....
    архітектура Гауді не справляє на мене враження. хоча я розумію що це шедевр. мені до вподоби інші стилі будівель...
    рис. дуже цікаво. не знала......
    а Лавру знаю дуже добре. Багато разів там була ще з дитинства. У всіх музеях також. І верхню і нижню території, всі печери і всі храми...
    дуже цікаво.дякую.

      33.05.23, 18:40Відповідь на 1 від анонім

      "Ганімед є найбільшим і наймасивнішим тілом у Сонячній системі, що не є планетою або Сонцем"
      Завжди думав що це Титан.

      Але зараз таким є Плутон, якого позбавили стану планети за маленьку масу.
      Тепер він пленетоїд.

      "Вчені виявили, що генетично модифікований рис може рости у марсіанському ґрунті."

      Я балдю"! Угробити Землю з усім людством для того, щоб жити гірше ніж в Антарктиді з ймовірністю виживання = 0%.

      "Маразм крепчал!"
      Ну так...

        43.05.23, 18:41Відповідь на 2 від Гість: _Сонечко_

        сови кумедні.. не знала що вони мокнуть від дощу... навіть трохи жаль їх стало. такими нещасними виглядають....
        архітектура Гауді не справляє на мене враження. хоча я розумію що це шедевр. мені до вподоби інші стилі будівель...
        рис. дуже цікаво. не знала......
        а Лавру знаю дуже добре. Багато разів там була ще з дитинства. У всіх музеях також. І верхню і нижню території, всі печери і всі храми...
        дуже цікаво.дякую.
        Я теж була...

          53.05.23, 18:55

            63.05.23, 19:31Відповідь на 5 від GalinaKiev

            Lzre.

              Гість: _Сонечко_

              73.05.23, 21:58Відповідь на 4 від Голубка

                84.05.23, 12:01

                  94.05.23, 14:58