хочу сюди!
 

Sveta

32 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Baraka (документальний фільм)

Фільм створювався протягом 14 місяців у 24 країнах світу. 
У картині відсутні діалоги, закадровий голос, звичний сюжет. 
Послідовність кадрів у поєднанні із спеціально написаною для фільму музикою створюють безперервний оповідальний ланцюжок, занурюють глядача в нього, розкриваючи на екрані цілий світ, 
Тут є кадри найвіддаленіших місць на планеті та промислових об'єктів, смисли, що народжуються на стику культур, думки, висловлені виключно кінематографічними засобами.

Жанр: документальний 
Країна: США 
Режисер: Рон Фріке 
Музика: Майкл Стернс

Цікавий факт: 
Цей фільм знятий супер-дорогою широкоформатною камерою TODD-AO 70mm, для якої Рон Фріке створив спеціальну комп'ютерну систему, що дозволяє знімати дивовижні кадри. 

Тривалість: 96 хв.«Барака» – документальний історичний фільм, який вражає уяву глядача своїм розмахом, достовірністю та красою.

Рон Фріке – режисер, сценарист, монтажер та оператор кінокартини відкриває глядачеві цілий новий світ, показуючи чудові краєвиди, загублені кутки планети Земля, витвори мистецтва, рукотворні та нерукотворні чудеса, про багатьох з яких більшість людей і не чула.

Спеціально для покращення передачі своїх вражень Фріке винайшов унікальну камеру, що дозволяє чіткіше та яскравіше передавати зображення. 
20 років тому світ був зовсім іншим. Сумніваєтесь? Вважаєте, що за такий короткий проміжок часу мало що змінилося? Творці цього фільму доведуть вам, що ви помиляєтесь. Цього світу більше немає, він залишився лише в пам'яті очевидців і на плівці Рона Фріке, але ви все ще можете доторкнутися до нього.

У цьому фільмі немає сюжету, такого, яким він зазвичай буває у фільмах. Все, що відбувається на екрані, відбувається в реальності, а сюжет обмежується лише виразними засобами екрану, що доводять до глядача те виняткове за своєю силою враження, яке справив на творців фільму навколишній світ. 

Якщо ви шукаєте кіно, здатне потрясти і спонукати до тривалих роздумів, рекомендуємо дивитися онлайн Барака.
2

Коментарі

111.02.23, 15:32

Бачила це фільм раніше.Велич і краса водоспадів вражає...
Хороший фільм, цікави й

    211.02.23, 20:05Відповідь на 1 від Голубка