хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Що видає відсутність виховання...

Рівень виховання людини завжди помітний з її вчинків у звичайному житті. Хороші манери завжди привабливіші порівняно з безпардонною поведінкою. Важливо бути ввічливим, поступатися місцем літнім, вагітним, пропустити вперед жінку.

Найчастіше з цим люди успішно справляються. Але є низка звичок, які багато хто вважає невинними, а вони видають невиховану людину.


1. Рюкзак у транспорті



Рюкзак – дуже зручний аксесуар, але доти, доки ви не опинилися в громадському транспорті. Виховані люди завжди знімають його перед тим, як заходять до автобуса. Інакше ви будете мимоволі штовхатися, зачіпати інших. Рюкзак треба тримати перед собою. Так він та іншим не завадить і цінні речі залишаться за вас.




Це стосується їжі у ресторані, кафе та навіть у домашніх умовах. Будьте ввічливі та чемні, не починайте їсти, поки всі не вмостилися за стіл і не отримали свої страви. Навіть якщо ви дуже голодні, постарайтеся потерпіти.


4. Бесіди по телефону у чергах та транспорті



Цим грішать дуже багато людей, незважаючи на те, як дратівливо діють особисті розмови на інших. Правила хорошого тону не допускають розмови по телефону, поки ви не звільнитеся від справ. Іноді дзвінки бувають терміновими, але їх треба звести до мінімуму за часом. Балаканина у чергах та громадському транспорті — демонстрація своєї невихованості. Просто непристойно говорити про особисте у присутності незнайомих людей.


5. Виправдання у відповідь комплімент



Якщо вам зробили комплімент, обов’язково подякуйте, а ось розвивати цю тему не варто. Часто можна почути, як у відповідь на комплімент люди починають виправдовуватися, це ставить автора теплих слів у незручне становище. Дехто взагалі заперечує комплімент, що виглядає ще гірше.

Будьте взаємоввічливими і не забувайте, що людина з гарними манерами завжди виглядає більш привабливою та успішною.

Джерело


7

Коментарі

122.11.22, 11:30

Як виявилось я дуууже невихований!

    222.11.22, 13:16Відповідь на 1 від Андрій1961

    Як виявилось я дуууже невихований!Я теж...

      322.11.22, 13:18

        422.11.22, 13:37

          522.11.22, 14:03

          Украіці, будемо чемними!

            622.11.22, 14:14Відповідь на 4 від Стрийко Зеник

              722.11.22, 14:14Відповідь на 5 від norma3

              Украіці, будемо чемними! Ага...

                822.11.22, 20:45

                Їсти в маркеті до того, як дійдеш до каси

                  922.11.22, 20:58Відповідь на 8 від NoTaRь

                  Їсти в маркеті до того, як дійдеш до каси

                    1023.11.22, 14:23

                    - Чудово виглядаєш !

                    - Це я ще не проснувся...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна