хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

На паризькому Тижні моди ...

  

На паризькому Тижні моди на Беллу Хадід нанесли спрей, який перетворився на сукню. І так, її можна прати!

До речі, теоретично технологію можна буде використовувати не тільки для створення одягу, а й у дизайнерських, меблевих та арт-проектах. Абсолютно унікальна технологія, яка стала ковтком повітря для різних творчих шарів!



12

Коментарі

110.10.22, 03:32

    210.10.22, 08:30

      310.10.22, 10:06

      _

        Гість: Inna_19

        410.10.22, 11:11


        Більшість народу целюлітні. Людоньки, на кого це розраховано?

          510.10.22, 11:23

            610.10.22, 13:05

            Дискримінація по половим ознакам, а для чоловіків щось колись подібне будуть робити? Звісно красива жінка це добре але якщо таку штуку або щось подібне то не потрібно зашивати, а так набрискав і вже одяг, порволося і викинув)

            Все як завжди було цікаво пізнавально і жіночка красива.
            Правда дискримінацією запахло

              Гість: _Сонечко_

              710.10.22, 14:47Відповідь на 4 від Гість: Inna_19

              новітні технології, прорив у індустрії моди. головне, що винайшли спосіб створення тканини (чи плівки?) з рідини....
              питання в іншому, ХТО буде цим користуватися? Спрей же можна наносити на будь-яку поверхню і він перетвориться на тканину
              естетика насолоди від такого вбрання буде залежати від того, як людина піклується про себе і як себе сприймає...
              деяким ніякі целюліти не заважають носити одяг ну дуже облягаючий фігуру....

                Гість: _Сонечко_

                810.10.22, 14:48Відповідь на 6 від ПорохоБот

                це може бути використане і для чоловіків)

                  Гість: Inna_19

                  910.10.22, 15:27Відповідь на 7 від Гість: _Сонечко_

                  Я не думаю, що це матиме таке вже застосування. Все-таки цицьки потребують ліфчика, я вже не кажу про чоловіків. В туалет треба сходить і тд.

                    Гість: _Сонечко_

                    1010.10.22, 15:38Відповідь на 9 від Гість: Inna_19

                    можливо... хто його знає....
                    винахід не удосконалений...
                    в фантастичних романах описують одяг, який прилаштовується до статури людини і середовища, що оточує, змінює довжину і колір...
                    колись я думала, що штучний інтелект це така собі казочка...
                    в минулому столітті не уявляли що таке мобільний (бездротовий!) телефон. Ще донедавна телебачення теж було в диковинку....
                    "неможливо" чи "недоцільно" не вирок

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна