хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Короткі смішні факти...

Короткі смішні факти
 

-Кожен сьомий у світі китаєць, а кожен п'ятий у світі псих. Ми живемо у світі де панують китайці й психи!


9

Коментарі

Гість: Inna_19

119.08.22, 12:05

    219.08.22, 12:30Відповідь на 1 від Гість: Inna_19

      319.08.22, 13:55

      Да, китайцев много. Я сотрудничала с ними. Они удивлялись нашему подходу к работе. Говорили, что мы ленивые
      Я же в ответ защищала своих соотечественников и довела на практике, что наши заработные платы мизерные, чтобы работать на полную силу.

        419.08.22, 14:33

          519.08.22, 15:33Відповідь на 3 від Hagal

          Да, китайцев много. Я сотрудничала с ними. Они удивлялись нашему подходу к работе. Говорили, что мы ленивые
          Я же в ответ защищала своих соотечественников и довела на практике, что наши заработные платы мизерные, чтобы работать на полную силу.
          Японія, Китай - там працюють з величезною віддачею і відповідно оплатою...

            619.08.22, 20:44

            Лада ніби сама є експортною назвою
            Тому що Жигулі було співзвучне "жиголо". А ВАЗ, насправді ТАЗ, (Тольяттинський автозавод) , що погодьтесь, символізує

              719.08.22, 21:41Відповідь на 6 від NoTaRь

              Лада ніби сама є експортною назвою
              Тому що Жигулі було співзвучне "жиголо". А ВАЗ, насправді ТАЗ, (Тольяттинський автозавод) , що погодьтесь, символізує
              Дякую за інформаувю

                Гість: _Сонечко_

                820.08.22, 09:05

                а мене вразили очі восьминога...
                дякую. дуже цікаво!

                  920.08.22, 15:40

                  От і досі не може весь світ зрозуміти що на копичення зброй не призведе до миру, ось чому і досі кітайці і дебіли.
                  Кітаєць = дебіл, я можу обрунтувати!

                  Бо німці або японці не гордяться як вони багато працюють чи щось вроди ціх дурниц, вони працють і насолоджуються життям, а не понтуються, що не вони якоби роботягі. Також японську чи німецку якість із кітайською не можна і блисько ставити я мовче за порівння