хочу сюди!
 

Арина

45 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 38-50 років

Японія – країна з дивацтвами, але вони її анітрохи не псують...

Японія маленька, але дуже незвична країна. Незважаючи на свої скромні розміри, вона є лідером у виробництві різних технічних новинок. Саме японці подарували світу багато високотехнологічних винаходів, серед яких відеокамера, швидкісні поїзди, карта пам’яті та багато іншого. Однак Японія прославилася не лише цим. Країна виділяється на тлі інших держав дивовижною культурою, незвичайним почуттям гумору та неймовірною любов’ю до всього дивного.

Японська реклама – це особлива суміш гумору та абсурду

 

Японська реклама часто буває дуже дивною. При цьому вона завжди гарантовано привертає увагу потенційних покупців.


У Японії із задоволенням їдять різних комах. Це відмінне джерело білка, яке доступне будь-якому жителю. Особливим попитом користуються коники, таргани, личинки жуків. Проте японська кухня не обмежується лише стравами з комах. Японці – справжні любителі екстремальних делікатесів. Наприклад, вони із задоволенням поласують нутрощами риб, морськими їжаками, супом з пташиних гнізд.

Так, у Японії відбувається щорічний фестиваль Пікачу — сотні кишенькових монстрів марширують та танцюють

Пікачу — один із найвідоміших персонажів у японській культурі. Протягом тижня на вулицях міста Йокогама відбуваються круті виступи, марші, музичні концерти.

У Японії поширена креативна реклама на автомобіляхЧарівна булочка у вигляді котика

Японські кухарі є лідерами зі створення милих страв. Деякі просто неможливо з’їсти.Японці – неймовірно самотні люди

Працьовитість — одна з найвагоміших причин самотності японців. Більшість часу люди проводять на роботі, повертаючись додому лише пізно вночі. Вони просто не мають часу, щоб будувати відносини.

Японців не бентежить дитячість — це їхня національна особливість

Багато хлюдей, які цікавилися японською культурою, стикалися з нерозумінням національного гумору. Японці люблять кумедні костюми, активну жестикуляцію, кривляння, жарти без змісту. Усі ці компоненти успішно використовуються у численних телевізійних програмах, основна мета яких – розсмішити глядача.

Оригінальний тюнінг машини
 

Японські телешоу популярні за рахунок своєї дивності

У жодній країні світу немає таких дивних і незвичайних телевізійних програм, як у Японії. Тут відсутні будь-які заборони та пристойність. Учасники шоу можуть змагатися на спритність та швидкість з тваринами, обирати другу половинку по п’ятій точці та читати вірші голяка.

Японці ставляться до тварин з особливою повагою та трепетом

Японці дуже відповідально ставляться до диких та свійських тварин. За своїх вихованців власники сплачують податок та роблять обов’язкову, щорічну вакцинацію.

Японці відчувають неймовірну любов до аніме-персонажів та локшини


 

Капсульні готелі вигадали саме японці. Тут вони мають великий попитЦей робот явно щось запідозрив

Японія постійно працює над використанням роботів у повсякденному житті людини. У країні вже активно використовують роботів-вболівальників на футбольних матчах, роботів-консультантів у магазинах, а також механічних помічників, які нагадують людям про важливість соціального дистанціювання та носіння масок.

Японці люблять створювати різні непотрібні пристрої. Наприклад, чохол для бананаПанки в Японії виглядають грізно та трохи гламурноЯпонці знаються на створенні технологій майбутнього

Гордість Японії – її технології. Країна посідає 4 місце зі 197 у рейтингу науково-дослідної активності.

Такий вигляд має діагональний пішохідний перехід у ТокіоУ Японії популярні дивні пристрої для дому та особистого користування


 

Наприклад, на фото представлений мікрофон для безшумного караоке. Пристрій розрахований на одну особу. Він повністю поглинає звук, тому сусіди нічого не дізнаються про ваші вокальні здібності.

Джерело


7

Коментарі

18.08.22, 19:11

  28.08.22, 20:03Відповідь на 1 від Влад Ли

   38.08.22, 23:34

   я їхні порно шоу...бачила? там капец...

    49.08.22, 09:30Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

    я їхні порно шоу...бачила? там капец...Добре, що я не бачила...

     59.08.22, 12:41

     В такої держави нам потрібно вчитися, японська наука поєднати знашими копаленеми і потенціалом це буде вибух всього класного і хорошого!

      69.08.22, 15:57

       79.08.22, 16:00Відповідь на 5 від Преторіанець

       В такої держави нам потрібно вчитися, японська наука поєднати знашими копаленеми і потенціалом це буде вибух всього класного і хорошого!
       Тваоя правда, і ми навчимося після ПЕРЕМОГИ....

        89.08.22, 18:13Відповідь на 7 від Голубка

        Я вірю в це!, тепер після 24-го я задаю собі запитання, що я зробив для держави!!!!. Та дію і не звиртаю не накого і цим заражаю людей, вони теж стають устрій ....
        Городився що я українец, а зараз щебільше горжуся і горжуся тим що мене оточують такі сміливі і відважні люди самі круті люди!!
        Слава Україні!!!!!
        Героям Слава!!!!!

         99.08.22, 19:36Відповідь на 8 від Преторіанець

         Я вірю в це!, тепер після 24-го я задаю собі запитання, що я зробив для держави!!!!. Та дію і не звиртаю не накого і цим заражаю людей, вони теж стають устрій ....
         Городився що я українец, а зараз щебільше горжуся і горжуся тим що мене оточують такі сміливі і відважні люди самі круті люди!!
         Слава Україні!!!!!
         Героям Слава!!!!!

          1010.08.22, 14:11Відповідь на 9 від Голубка