хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Віітаю всіх, кому не байдуже...А ще,співчуваю....

           



7

Коментарі

Гість: Olenka)

128.06.22, 09:49

Дякую! З Днем Конституції України!

    228.06.22, 10:27Відповідь на 1 від Гість: Olenka)

    Дякую! З Днем Конституції України!Дякую

      328.06.22, 11:48

      Наш украинский хентай самый классный!

        428.06.22, 12:35

        Клята москальня знову і знову ДОВОДИТЬ всьому світу що москальська федерація - терористичне банда а не держава. Не буде Україні спокою поки ця банда жива. Ну скажіть мені ЧИМ відрізняється 11 вересня у США коли терористи убили мирних американців і гостей США від терористичного акту московії 27 червня проти мирного народу України у Торгівельному центрі ? Ці події інакше як терактом не назовеш. Світла пам`ять загиблим від рук терористів.

          528.06.22, 12:57Відповідь на 3 від Манго

          Наш украинский хентай самый классный!

            628.06.22, 12:58Відповідь на 4 від Nikolka

            Клята москальня знову і знову ДОВОДИТЬ всьому світу що москальська федерація - терористичне банда а не держава. Не буде Україні спокою поки ця банда жива. Ну скажіть мені ЧИМ відрізняється 11 вересня у США коли терористи убили мирних американців і гостей США від терористичного акту московії 27 червня проти мирного народу України у Торгівельному центрі ? Ці події інакше як терактом не назовеш. Світла пам`ять загиблим від рук терористів.
            Світла пам`ять загиблим від рук терористів. - рашистів...

              729.06.22, 10:00

              Приєднуюся до привітання з днем конституції!
              Я казав, я ніколи не пробачу москаля за таке, серті цім су..м!
              Війна закінчиться тоді коли остання паскуда не здохне чи не буде сидіти за все скоєне в моєї країні
              Слава Україні

                829.06.22, 10:48

                Дякую!

                  929.06.22, 20:21