Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Підстерегла невдача...))

У житті багато чого залежить від зовнішніх обставин. Не так може піти все, що завгодно. Так званий ефект метелика здатний торкнутися всіх аспектів існування. Фатальні випадковості оточують нас усюди — треба лише пильно дивитися.

Прочитавши ці історії людей, у житті яких щось пішло не так, і ви запитаєте себе: як взагалі можливі такі збіги?

«Я просто упустив свою обручку сьогодні вранці»





гірким?”

 

«А я ж просто хотів поперчити свою страву»



 

 “Довго чекали новий будинок, а в день здачі об’єкта з’ясувалося, що він заражений цвіллю”



 
 «Збирав гроші на коледж — стриг газон. І в цей момент з кишені вилітають купюри»



 
 «Мій швагер просто спробував зрубати величезне дерево біля свого ангару»



 

 «Забув витягнути з капсульної кавоварки капсулу, а потім спробував заварити локшину швидкого приготування окропом з кавоварк

и» 
 
«Фінал моєї гри. Шанси були 50/50»


 

 
 «Просто робили млинці…»


 

 
«Збирав пазл 3 тижні. З втратою змирився»



 

 «А я просто хотів трохи чипсів»


 
 
«Збирався сьогодні з’їхати з дому та продати його. Впав»



 

 «Пралка знищила мій улюблений ліфчик»



 
 “Подумати тільки, я цілий рік купувала лавровий лист, тоді як ціле дерево росло біля мого будинку”


Купив, називається, хліба на вечерю»

 
 
 «Сестра фарбувалася перед дзеркалом, залишила його на столі, і воно пропалило дірку в її комп’ютері»



«Годину їхав заторами на роботу, а потім подивився вниз»



“Ось що буває, коли рулон туалетного паперу попадає у пралку. Дві штуки непомітно впали з холодильника, коли я завантажував білизну.”



 
 «У мене залишалося 6 яєць, і я вирішив зробити омлет. Останнє яйце виглядало так»



“Принесли на ремонт. Вгадайте, скільки монет лежало на клавіатурі»

11

Коментарі

120.06.22, 14:46

    220.06.22, 19:53Відповідь на 1 від GalinaKiev

      321.06.22, 12:06

        422.06.22, 20:59

        Голова не тільки щоб у неї їсти

          523.06.22, 08:52

          Яйця, вони таки яйця...