хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Неймовірні скульптури, яких немає...

 

Скульптури, яких немає насправді. Чад Найт - американський 3D-художник, який створює інтелектуальне цифрове мистецтво. «Я думаю, що став художником ще при зачатті, - каже Чад. - Це більше, ніж те, ким я є як особистість і те, що я роблю. Як би там не було, причина, чому я займаюся мистецтвом, в тому, що у мене надактивний, галасливий розум. Все в моїй роботі представляє щось або когось. Моє мистецтво дуже схоже на зашифрований журнал, який я можу публічно публікувати ». У кожній скульптурі люди знаходять якусь ідею, співзвучну їх думкам. Свої унікальні віртуальні скульптури дизайнер має на близьких до натуральних пейзажах, тим самим стираючи тонку грань між тим, що можна побачити на екрані комп'ютера і в житті. І робить це настільки приголомшливо, що здається, ніби його фантастичні фігури існують в реальності. Можливо, що незабаром так і буде, оскільки Чад Найт працює у відділі дизайну Van's Shoes недалеко від Лос-Анжелеса. І побачити таке втілення ідеї буде дуже цікаво!


9

Коментарі

124.05.21, 21:11

    Гість: _ _ vs __

    224.05.21, 21:45

    так это называется, фейкомёт)

      325.05.21, 06:29

        425.05.21, 12:12Відповідь на 2 від Гість: _ _ vs __

        так это называется, фейкомёт)Він показав свій талант, з часом втілить свої скульптурні мрії у життя...

          525.05.21, 14:25

            625.05.21, 16:58

            крім тієї, що головою в пісок