Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

NASA витратила мільярди на ручку, яка пише в космосі...


Простими ручками в космосі користуватися не можна, адже чорнило в стрижні там не може стікати вниз. І, згідно з однією міською легендою, щоб астронавти все-таки змогли вести записи, NASA витратило 12 мільярдів доларів на винахід спеціальної ручки. Вона здатна писати догори ногами на будь-якій поверхні при температурі від 0 до 300 ° С. Раніше космонавти просто користувалися олівцями.

Що насправді. Спочатку і американці  користувалися в космосі олівцями, але це призводило до ряду проблем: часточки графіту відшаровувалися і потрапляли у повітряні фільтри космічних кораблів. А спеціальну ручку винайшов Пол Фішер з Fisher Pen Company, і зробив він це незалежно від NASA. Чоловік продав відомству 400 штук по 2,95 долара за кожну.

12

Коментарі

14.01.20, 22:16

Тобто насправді Насівцям воно обійшлося в 1180 дорарів. а всім розказують про мільярди. Але то нормальний бізнес. Людям вішати лапшу про космічні програми, а собі загарбувати мільярди з бюджету.

    24.01.20, 23:15

    Майбутні покоління астронавтів мабуть буде взагалі позбавлені навиків ручного письма.
    Цікаво, є потреба у винаході спеціального планшета?

      Гість: _ _ vs __

      35.01.20, 00:01

      Ручки с собой берем, но записи в бортжурнал все-таки делаем карандашом. Так удобнее. ... со слов Ю.Батурина
      карандаш с восковым стержнем

        Гість: _ _ vs __

        45.01.20, 00:02Відповідь на 2 від Lulu

        Майбутні покоління астронавтів мабуть буде взагалі позбавлені навиків ручного письма.
        Цікаво, є потреба у винаході спеціального планшета?
        а ты думаешь они там много пишут .. писатели- космонавты)

          55.01.20, 06:43Відповідь на 4 від Гість: _ _ vs __

          Думаю очень много!

            65.01.20, 07:25

              75.01.20, 08:16Відповідь на 1 від Rob de Nier

              Тобто насправді Насівцям воно обійшлося в 1180 дорарів. а всім розказують про мільярди. Але то нормальний бізнес. Людям вішати лапшу про космічні програми, а собі загарбувати мільярди з бюджету.Ясно, дякую

                85.01.20, 08:17Відповідь на 2 від Lulu

                Майбутні покоління астронавтів мабуть буде взагалі позбавлені навиків ручного письма.
                Цікаво, є потреба у винаході спеціального планшета?
                Теж так думаю

                  95.01.20, 08:17Відповідь на 3 від Гість: _ _ vs __

                  Ручки с собой берем, но записи в бортжурнал все-таки делаем карандашом. Так удобнее. ... со слов Ю.Батурина
                  карандаш с восковым стержнем

                    Гість: _ _ vs __

                    105.01.20, 08:49Відповідь на 5 від Юрий Васильев

                    Думаю очень много!на чём пишут, на бумаге?!
                    а ты когда нибудь сталкивался с тем, ну как то так, что космонавты на Землю доставили целые рукописи своих записей ..
                    я это к чему, бумага довольно таки тяжёлая , а вес ограничен , пока ограничен

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна