хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Мед в баночці з воску: ноу-хау українців вразило світ...

  



21

Коментарі

122.12.19, 10:20

так, це Віктор Андрійович виплачув вчитилям заробітню плату коштами...а не як при кучмі водярою

    222.12.19, 10:27

      322.12.19, 10:36

      как приятно, что у нас есть такие соотечественники

        422.12.19, 10:41

          522.12.19, 11:09

            622.12.19, 12:13

            У світі аналогів немає – запевняє директор молодої української компанії MEDUSHA Андрій Горбонос(с)

            такої неповаги до колег по цеху у бджільництві я ще не зустрічала. невже цей директор вважає, що народ не цікавиться світовими новинками і з першого ж запиту не прочитає, що принаймні з 2015 року у воскову тару пакують мед? невже журналісти,які публікують дану інфу- при чому у трьох текстах з перенаправленням посилань не можуть її просто перевірити?

            дууууууже яскравий приклад розповсюдження фейків

            дякую,Олічка, що підтвердила елементарний спосіб розповсюдження фейків

              722.12.19, 13:25Відповідь на 6 від disu

              У світі аналогів немає – запевняє директор молодої української компанії MEDUSHA Андрій Горбонос(с)

              такої неповаги до колег по цеху у бджільництві я ще не зустрічала. невже цей директор вважає, що народ не цікавиться світовими новинками і з першого ж запиту не прочитає, що принаймні з 2015 року у воскову тару пакують мед? невже журналісти,які публікують дану інфу- при чому у трьох текстах з перенаправленням посилань не можуть її просто перевірити?

              дууууууже яскравий приклад розповсюдження фейків

              дякую,Олічка, що підтвердила елементарний спосіб розповсюдження фейків
              Це ж треба, я раніше теж не чула про таке....

                823.12.19, 07:39

                як би ще там був мед ...а не шмурдяк

                  923.12.19, 07:43Відповідь на 6 від disu

                  Мы не знаем, в каком году написана была эта заметка, может раньше 2015, да и вообще это не главное, меня это не интересует, называть по этой причине "фейком" не стоит.

                    1023.12.19, 15:52

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна