Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Озеро скелетів ..

 


Озеро скелетів Роопкунд в Індії.
..
 
Озеро Роопкунд в Індії також відоме як озеро Кістяків. Це одне з найбільш інтригуючих і загадкових місць на сьогодні, що пов'язано не тільки з його назвою, а й з усією навколишньою атмосферою. Озеро скелетів знаходиться в індійському штаті Уттаракханд, який є безлюдною частиною Гімалаїв, на висоті 5029 метрів над рівнем моря. Це місце дуже страшне через те, що є великою могилою, де можна знайти близько 600 скелетів. Область вперше була виявлена доглядачем парку тільки в 1942 році.
Детальніше про озеро скелетів Роопкунд та досліди експертів
Замерзле озеро Роопкунд часто відвідується вченими та іншими групами експертів. Фактично воно ізольоване і від найближчого населеного пункту вам доведеться подорожувати сюди чотири дні. Існують різні наукові дослідження, що проводяться в цьому загадковому місці, в результаті яких відкрилися нові теорії і факти. На підставі проведених аналізів ДНК в озері знайдені два типи людей. Деякі скелети мають невеликі розміри, в той час коли інші набагато більші. Згідно з недавнім тестуванням радіо вуглецем, виявилося що ці скелети старші, ніж передбачалося раніше. За даними досліджень їм десь близько 850 років. Таємниця досі ще не вирішена і є багато теорій, що обертаються навколо озера скелетів Роопкунд. Стоїть дуже багато питань, які чекають відповіді, таких як що вбило тих людей і чому вони знаходяться в такому далекому місці.Таємницю розкрито
Однак, в 2004 році експедиція до озера Роопкунд, здається, нарешті, відкрила таємницю того, що викликало загибель тих людей.
Як виявилося, всі тіла датуються близько 850 р. н. е. Свідоцтво ДНК показує, що це були дві різні групи людей, одне плем'я тісно пов'язаних осіб і друге менше. Швидше за все група місцевих жителів була найнята як носії і гіди паломниками (як вважають провідні експерти), що прямують через долину за допомогою місцевих жителів. На місці знайдено списи, шкіряні черевики, кільця і бамбукові жердини.
Всі тіла померли подібним чином - від ударів по голові. Проте, короткі глибокі тріщини в черепі, здавалося, не були результатом зброї, а скоріше чогось округленого. Рани були присутні не тільки на головах, а й на плечах, як ніби всі удари відбувалися прямо зверху. Так що ж вбило їх всіх?
Серед гімалайських жінок є традиційна і древня народна пісня. Тексти описують богиню, яка була в такій люті на сторонніх, що осквернили її гірське святилище, що вона лила смерть на них, кидаючи град "твердий, як залізо". Після довгих досліджень, експедиція 2004 прийшла до такого ж висновку. Всі люди померли від раптового і важкого граду (його кидала не богиня :).
Застряглі в долині, без можливості сховатися або знайти притулок, мандрівники померли від граду, діаметром близько 23 см. Останки лежали в озері протягом 1200 років до їх відкриття.



5

Коментарі

125.09.23, 11:29

    226.09.23, 05:34

      326.09.23, 09:17