хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Сад Кірстенбош


Сад Кірстенбош, який розташований у Південній Африці, сьогодні вважається одним із найкрасивіших садів на планеті. Історія цієї яскравої природної пам’ятки континенту, що включає унікальну колекцію флори, бере початок ще з кінця XVII сторіччя.Саме тоді з метою збереження лісового масиву від вирубки в Капській колонії лісничим призначили Линдерт Корнеліссен, який і організував тут заповідну територію. Місцеві жителі високо оцінили роботу лісничого, мабуть саме тому його ім’ям і було названо цей прекрасний ліс.
У 1895 році новим власником лісу став британець Сесіл Родс, а пізніше його викупив професор біології Гарольд Пірсон. Завдяки новим власникам у лісі почали з’являтися різні рослини з багатьох куточків світу, під захист було взято багато рідкісних рослин. Саме ці двоє людей і доклали максимум зусиль, щоб було створено на території лісового масиву ботанічний сад Кірстенбош.


12

Коментарі

Гість: Шёпот слов*

131.05.18, 20:54

Загляденье

    231.05.18, 21:00

      331.05.18, 21:30

        431.05.18, 21:47Відповідь на 1 від Гість: Шёпот слов*

        Загляденье

          531.05.18, 21:48

          какое то название фрицевское...що поробиш,така назва

            631.05.18, 21:53Відповідь на 5 від Голубка

            какое то название фрицевское...що поробиш,така назваЦе назва на мові африкаанс. Вона походить від голандської.

              731.05.18, 22:42Відповідь на 6 від Андрій1961

              какое то название фрицевское...що поробиш,така назваЦе назва на мові африкаанс. Вона походить від голандської.

                831.05.18, 22:43Відповідь на 7 від Голубка

                какое то название фрицевское...що поробиш,така назваЦе назва на мові африкаанс. Вона походить від голандської.

                  91.06.18, 00:28Відповідь на 1 від Гість: Шёпот слов*

                  Загляденьеа чего я дурак? я ведь с тобой еще ни разу не был
                  я не обиделся, но заинтригован

                    101.06.18, 00:29

                    в ЮАР сейчас неспокойно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна