хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Факти про жінок...)))



Підраховано, що середньостатистична жінка зберігає в ванній кімнаті більше чотирьох сотень різних флакончиків, щіточок, коробочок, тюбиків, баночок і інших дрібниць. Причому часто купує нові, ще не до кінця використавши старі

У той час як чоловік моргне один раз, жінка змахне віями двічі.



9

Коментарі

110.01.18, 14:04

нет, только не мужчиной

    210.01.18, 14:14

    краще бути кішкой дикою...

      310.01.18, 14:48Відповідь на 1 від ТНЕ*

      нет, только не мужчинойти права,але був момент,коли мені на один день хотілося бути ним...

        410.01.18, 14:49Відповідь на 2 від BESTIA555

        краще бути кішкой дикою...

          Гість: InnaFL

          510.01.18, 16:30

            Гість: O-leg-O*

            610.01.18, 18:16

            У той час як чоловік моргне один раз, жінка змахне віями двічі. во-во. Поки я раз кынчу, вона кынчаэ 4-5 разыв. а це нысправэдлыва

              Гість: O-leg-O*

              710.01.18, 18:28

              Від процесу говоріння жінка отримує справжнє задоволення У нас работает ЛЕся, так когда она начинает говорить, а она практически никогда и не заканчивает, то я всегда думаю, а что случится, если ей рот пластырем залепить хоть на половину дня. Умрет или просто ломка начнется?

                810.01.18, 18:32

                хочу в Таїланд - зробити операцію по зміні статі і решту життя прожити як чоловіки - пофігістично, не прибираючи і не готуючи борщ, валяючись на дивані, дудлячі пиво, вступати в секс з усім що рухається ...

                  Гість: O-leg-O*

                  910.01.18, 18:52Відповідь на 8 від Недурка

                  хочу в Таїланд - зробити операцію по зміні статі і решту життя прожити як чоловіки - пофігістично, не прибираючи і не готуючи борщ, валяючись на дивані, дудлячі пиво, вступати в секс з усім що рухається ...це схоже на собаку скоршеніж на чоловіка

                    1010.01.18, 19:00Відповідь на 9 від Гість: O-leg-O*

                    що є то є....тварини....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна