хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

А я думала, що правдивий...

Настоящий васаби есть лишь в Японии

соус васаби


Да-да, вы правильно прочли. Там васаби выращивают в проточной воде, а температура воздуха всегда в пределах 10–17 °С. В еду можно употреблять только 3-летние корни. И стоят они от 200 евро за 1 кг. То, что вы едите в суши-баре, — специя на основе хрена плюс красители.

6

Коментарі

16.11.17, 17:51

навіть в Японії використовують хрін в соусах васабі. васабі і там дорогий. до того ж на всіх не вистачає. виробництво не покриває попит.

    26.11.17, 18:02

    не ходим мы в суши-муши и на фиг нам ото васаби! хрен всему голова! и в холодец, и с зельцем, а можно и с пельмешками і то правда

      36.11.17, 18:02Відповідь на 1 від evgeniy_v

      навіть в Японії використовують хрін в соусах васабі. васабі і там дорогий. до того ж на всіх не вистачає. виробництво не покриває попит.

        46.11.17, 18:36

        то ви ще не знаєте почому в японії диня

          56.11.17, 18:41

          тю...а я думала те зелене в моєму холодильнику то васабі...а то хрін - тепер з мнясом їстимемо...

            Гість: NoTaRь

            66.11.17, 18:48

            Мені здається що цей васабі можна виростити і поза Японією.
            Справа в тому що тоді втратиться фішка дорогого і ексклюзивного продукту

              76.11.17, 19:24

              не ходим мы в суши-муши и на фиг нам ото васаби! хрен всему голова! и в холодец, и с зельцем, а можно и с пельмешкамиНе вистачає тролячого заробітку на суші-муші

                86.11.17, 20:07

                навіть в Японії використовують хрін в соусах васабі. васабі і там дорогий. до того ж на всіх не вистачає. виробництво не покриває попит. япошка , молчал бы лучше )

                  96.11.17, 20:09

                  ой , бля - яя , а я его ложками ем ..то зелене що ти їсиш це не соус

                    106.11.17, 20:11Відповідь на 7 від Міс Марпл

                    не ходим мы в суши-муши и на фиг нам ото васаби! хрен всему голова! и в холодец, и с зельцем, а можно и с пельмешкамиНе вистачає тролячого заробітку на суші-мушійому ні на що не вистачає. його бандери об'їдають

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна