хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Жовті очі, ніколи таких не бачила...



Жовті очі: Люди з жовтим відтінком очей зустрічаються дуже рідко. Такі очі називають тигровими або зміїними, тому що вони надають характеру риси цих тварин. І хоча жовтий відтінок випромінює тепло, воно може бути напрямлено тільки на дуже близьких людей.Їх не можна назвати ординарними особами. Їх розум виверткий і вони здатні виплутатися з будь-якої ситуації. Артистизм і гнучкість дозволяють їм йти від будь-яких конфліктів. Проте властива їм емоційність, робить їх запальними.

Для коханої людини, люди з такими очима будуть завжди хорошою опорою. Володарі тигрових очей готові захищати близьких у будь-якій ситуації, не розбираючись, праві вони або ні. Але до сторонніх відносяться насторожено. Якщо їх скривдити, то їх помста буде добре продуманна. Вони дуже чутливі до обману і легко розкривають брехню.
8

Коментарі

123.10.18, 20:35

Ніколи таких очей не бачив. Але бачив таке - в автобусі перед мною молода пара з вертлявою дитиною на рукх. У якійсь момент хлопчисько повернувся до мене обличчам. І я побачив очі - одне каре, інше темно-блакитне. Чудасія подумв я. Коли виходив з автобуса, звернув увагу на те, що мамочки були карі очи, а у батька - темно-блакитні. Природа пошуткувла))

    223.10.18, 20:39Відповідь на 1 від Геннадий М

    Ніколи таких очей не бачив. Але бачив таке - в автобусі перед мною молода пара з вертлявою дитиною на рукх. У якійсь момент хлопчисько повернувся до мене обличчам. І я побачив очі - одне каре, інше темно-блакитне. Чудасія подумв я. Коли виходив з автобуса, звернув увагу на те, що мамочки були карі очи, а у батька - темно-блакитні. Природа пошуткувла))У меня такие

      323.10.18, 20:40Відповідь на 2 від Адель*

      Ніколи таких очей не бачив. Але бачив таке - в автобусі перед мною молода пара з вертлявою дитиною на рукх. У якійсь момент хлопчисько повернувся до мене обличчам. І я побачив очі - одне каре, інше темно-блакитне. Чудасія подумв я. Коли виходив з автобуса, звернув увагу на те, що мамочки були карі очи, а у батька - темно-блакитні. Природа пошуткувла))У меня такие та ти шо! Повезло тобі))

        423.10.18, 20:40

        Інколи це вказує на захворювання ендокринної системи

          523.10.18, 20:44

          У деяких народів, наприклад у майя, непальців, очі з жовтим відтінком характерні для вихідців зі знатних родів- тоді вони передаються спадково.

            623.10.18, 20:47Відповідь на 3 від Геннадий М

            Ніколи таких очей не бачив. Але бачив таке - в автобусі перед мною молода пара з вертлявою дитиною на рукх. У якійсь момент хлопчисько повернувся до мене обличчам. І я побачив очі - одне каре, інше темно-блакитне. Чудасія подумв я. Коли виходив з автобуса, звернув увагу на те, що мамочки були карі очи, а у батька - темно-блакитні. Природа пошуткувла))У меня такие та ти шо! Повезло тобі))Прикинь, мой када увидел первый раз афихел, особенно в солнечную паходу капец жёлтые

              723.10.18, 20:48Відповідь на 4 від NoTaRь

              Інколи це вказує на захворювання ендокринної системиПраверяли, всё хакей

                823.10.18, 20:54Відповідь на 6 від Адель*

                Ніколи таких очей не бачив. Але бачив таке - в автобусі перед мною молода пара з вертлявою дитиною на рукх. У якійсь момент хлопчисько повернувся до мене обличчам. І я побачив очі - одне каре, інше темно-блакитне. Чудасія подумв я. Коли виходив з автобуса, звернув увагу на те, що мамочки були карі очи, а у батька - темно-блакитні. Природа пошуткувла))У меня такие та ти шо! Повезло тобі))Прикинь, мой када увидел первый раз афихел, особенно в солнечную паходу капец жёлтыеІ шо, таким і ходить до сих пір офігєвшим

                  923.10.18, 20:57Відповідь на 8 від Геннадий М

                  Ніколи таких очей не бачив. Але бачив таке - в автобусі перед мною молода пара з вертлявою дитиною на рукх. У якійсь момент хлопчисько повернувся до мене обличчам. І я побачив очі - одне каре, інше темно-блакитне. Чудасія подумв я. Коли виходив з автобуса, звернув увагу на те, що мамочки були карі очи, а у батька - темно-блакитні. Природа пошуткувла))У меня такие та ти шо! Повезло тобі))Прикинь, мой када увидел первый раз афихел, особенно в солнечную паходу капец жёлтыеІ шо, таким і ходить до сих пір офігєвшимАха

                    1023.10.18, 21:02Відповідь на 1 від Геннадий М

                    Ніколи таких очей не бачив. Але бачив таке - в автобусі перед мною молода пара з вертлявою дитиною на рукх. У якійсь момент хлопчисько повернувся до мене обличчам. І я побачив очі - одне каре, інше темно-блакитне. Чудасія подумв я. Коли виходив з автобуса, звернув увагу на те, що мамочки були карі очи, а у батька - темно-блакитні. Природа пошуткувла))я теж

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна