хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Призначена для полювання на слонів.



Ця конструкція колись була призначена для полювання на слонів. Цікаво, чи швидко їм вдавалося з цим бігати?


Джерело/
3

Коментарі

117.11.16, 20:51

а мне интересно, как потом лечили плечи вот те подставки под стволом.

    217.11.16, 20:53

    це "утятниця" призначена для полювання на качок, з лодки.

      317.11.16, 20:56Відповідь на 1 від bagheera

      а мне интересно, как потом лечили плечи вот те подставки под стволом.Там у морду снайперу віддача покруче буде - з плечей просто зіскоче, а от по морді дасть так, що вже жоден слоник не знадобиться

        417.11.16, 21:04Відповідь на 1 від bagheera

        а мне интересно, как потом лечили плечи вот те подставки под стволом.самій ціаво

          517.11.16, 21:04Відповідь на 2 від Momyshka

          це "утятниця" призначена для полювання на качок, з лодки.може й так

            617.11.16, 21:10Відповідь на 5 від Голубка

            я тобі точно кажу, можу ще про цю "мініпушку" розповісти.

              717.11.16, 21:28

              Идея ствола накрыть как можно больше уток с одного выстрела. Получалось до 150 шт.
              Отдача сравнительно не большая, т.к. дальность стрельбы исчисляется десятками метров.

                817.11.16, 22:09Відповідь на 6 від Momyshka

                я тобі точно кажу, можу ще про цю "мініпушку" розповісти.Супер,напиши тут коротко в комента, шоб люди знали, буду дуже вдячна

                  917.11.16, 22:09Відповідь на 7 від Петровичч

                  Идея ствола накрыть как можно больше уток с одного выстрела. Получалось до 150 шт.
                  Отдача сравнительно не большая, т.к. дальность стрельбы исчисляется десятками метров.
                  интересно

                    1017.11.16, 22:15Відповідь на 8 від Голубка

                    ці рушниці використовувалися раніше для полювання (якщо це так можна назвати, скоріше заготівля) на качку. Качок тоді було дуже багато. Така рушниця встановлювалася на лодці стаціонарно, мисливець підпливав потихеньку до качок і робив постріл, в результаті якого підбивав півзграї.
                    заряджалася ця рушниця дрібним качиним шротом. Зустрічав згадування що деякі умльці умудрялися стріляти з берега, але знову ж таки добряче вмостивши цю "гармату"
                    в неті є куча інформації, і це зображення теж гуглиться під тегом "ружье утятница"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна