хочу сюди!
 

Марина

35 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Ви справді вмієте говорити по-львівськи?

 Здибанка - це



Ви справді вмієте говорити по-львівськи?

Як і у кожному місті України, так і у Львові існує своє говірка. Ми пропонуємо

Вам пройти тест і перевірити, чи справді ви вмієте говорити по-львівськи,

та чи добре розумієте про що говорять жителі Львова.


Пройди тест: podmig http://www.032.ua/news/1130539

12

Коментарі

126.02.16, 11:28

нет, я не умею разговаривать так, но они тоже не умеют разговаривать на таком языке, как я - он у меня с полесским акцентом и смешан с настоящим древним украинским языком, которым еще разговаривала княгиня Ольга, а этот язык намного древнее Львовского, он более настоящий украинский язык и я горжусь тем, что могу разговаривать на языке моих предков Хотя и не против львовского говора, он тоже имеет право на жизнь

    226.02.16, 11:29

    Непоганий результат. Але вам потрібен репетитор.

      Гість: Vlad-i-mir-ja

      326.02.16, 11:32

      Слабенький тест
      Кульпарків насамперед стара назва одного з районів міста. В цьому значенні вже не вживається. А коли говорять про психлікарню, то так і кажуть:"на Кульпарківську тебе треба"))
      А деякі слова можна почути ну зовсім рівдко. Та і то не в місті, а поза його межами.)))

        Гість: Vlad-i-mir-ja

        426.02.16, 11:33Відповідь на 1 від Кат*Ери*На

        нет, я не умею разговаривать так, но они тоже не умеют разговаривать на таком языке, как я - он у меня с полесским акцентом и смешан с настоящим древним украинским языком, которым еще разговаривала княгиня Ольга, а этот язык намного древнее Львовского, он более настоящий украинский язык и я горжусь тем, что могу разговаривать на языке моих предков Хотя и не против львовского говора, он тоже имеет право на жизньКак приятно знать,что на сайте есть люди, которые слышали как разговаривала княгиня Ольга.

          Гість: sergio11211

          526.02.16, 11:35

          Ви чудово вмієте говорити по-львівськи. Справжній бандерівець

            Гість: Мартышка Чита

            626.02.16, 11:35

            16 із 16 - тобто чудово вмію говорити по-львівськи, але до справжніх бандерівців, слава Богу, не маю ніякого відношення.

              Гість: Vlad-i-mir-ja

              726.02.16, 11:39Відповідь на 6 від Гість: Мартышка Чита

              16 із 16 - тобто чудово вмію говорити по-львівськи, але до справжніх бандерівців, слава Богу, не маю ніякого відношення.Армія Крайова?

                826.02.16, 11:39

                Ви чудово вмієте говорити по-львівськи. Справжній бандерівець.
                13/16
                (я цілком росіїськомовна людина )
                но с моим дитятком можно и китайскую понять.

                  Гість: Vlad-i-mir-ja

                  926.02.16, 11:40Відповідь на 2 від HOT_TABych

                  Непоганий результат. Але вам потрібен репетитор.http://blog.golubovsky.com/lviv-language/

                    Гість: Мартышка Чита

                    1026.02.16, 11:41Відповідь на 7 від Гість: Vlad-i-mir-ja

                    16 із 16 - тобто чудово вмію говорити по-львівськи, але до справжніх бандерівців, слава Богу, не маю ніякого відношення.Армія Крайова?А ты все никак не уймешься, идиот.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна