хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Я в шоці...

На горе Эверест находится около 200 трупов, и многие используют их в качестве указателей для альпинистов.

1_20

14

Коментарі

Гість: Nahibator

130.01.18, 22:37

Грустно...

    230.01.18, 22:40

    Ну а як тих дуріков ще зупинити, гори нічого не вибачають, як це не печально...

      Гість: O-leg-O*

      330.01.18, 22:41

      Справа в тім, що альпіністи - самі егоїстичні люди. Я би навіть сказав, що СМЕРТЕЛЬНО егоїстичні. А все діло в тому, що дозвіл на сходження, отримати дуже складно, і дуже проблематично. Тому, ессі "друг оказался вдруг" то це означає лиш одне, що ваші праблєми нічто у порівнянні з його бажанням сходу на вершину. Тому, всіх доходяг, поломаних, чи хворих - кидають нахуй, бо треба всхадіть. А їм ліплять, тіп на аьратнам пути забірьом, но як бачимо трошки "забілі" . Альпінізм і дріжба - то речі несумісні . Кожен використовує іншого як стаховку для себе, але абсолютно похуїстичний до того, що він когось страхує. І ці трупаки - тому доказ. Ще й я використовують їх як "указатєлі" хуярики ці альпінізди одним словом.

        Гість: Х_

        430.01.18, 22:45

        Есть фильм на реальных событиях, таки это правда

          530.01.18, 22:47Відповідь на 3 від Гість: O-leg-O*

          Справа в тім, що альпіністи - самі егоїстичні люди. Я би навіть сказав, що СМЕРТЕЛЬНО егоїстичні. А все діло в тому, що дозвіл на сходження, отримати дуже складно, і дуже проблематично. Тому, ессі "друг оказался вдруг" то це означає лиш одне, що ваші праблєми нічто у порівнянні з його бажанням сходу на вершину. Тому, всіх доходяг, поломаних, чи хворих - кидають нахуй, бо треба всхадіть. А їм ліплять, тіп на аьратнам пути забірьом, но як бачимо трошки "забілі" . Альпінізм і дріжба - то речі несумісні . Кожен використовує іншого як стаховку для себе, але абсолютно похуїстичний до того, що він когось страхує. І ці трупаки - тому доказ. Ще й я використовують їх як "указатєлі" хуярики ці альпінізди одним словом.

            630.01.18, 22:50

            А на фотачках просто красавы, дружные компахи друг за другом стеной.

              Гість: O-leg-O*

              730.01.18, 22:53Відповідь на 5 від blac bird

              чого ж у них і пісня .... "єслі друг оказался вдруг".... бо актуальна для них . Їм один - одного кинуть, як два пальця об асфальт.

                830.01.18, 22:58

                зносити не можна по банальній техніці безпеки. при бажанні одного знести, можна ще кількох вгробити. для тих хто не в курсі це правило дещо дивне. але прописане кров'ю і чиїмись життями

                  930.01.18, 23:19

                  "Мудрий в гори не піде
                  Мудрий гори обійде"(с)

                    1030.01.18, 23:32

                    Стивенсон. "Остров сокровищ".
                    - На нем одежда моряка!
                    - А ты надеялся встретить здесь епископа?
                    Ничего нового. Люди знают на что идут, а некоторые и после смерти приносят пользу. Весьма редкий случай.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна