хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

"Розшифровуємо" стіл на свят-вечір




"РОЗШИФРОВУЄМО" СТІЛ НА СВЯТ-ВЕЧІР

На Свят-Вечір в Україні готують 12 пісних страв Кожна з 12 страв та деякі продукти, які входять до неї, мають глибоке символічне значення, а не просту традиційність.

9

Коментарі

Гість: жоржевна

15.01.16, 12:59

я с этими 12 стравами никак не пойму-по идее на следующий день заканчивается пост.Если ты постился,то на Рождество будешь есть что-нить посущественней.А с этим символическим что потом делать?выбросить символическую еду?

    25.01.16, 12:59


    Дякую!
    Можна дещо добавити?
    Коли звариш зерно на кутю, верхній шар потрібно зняти і обов'язково віддати домашній птиці і тваринам, а якщо містянин - пташкам. Це символізує християнську мораль про подільчивість людини з кожною Божою твариною.

      35.01.16, 13:01Відповідь на 1 від Гість: жоржевна

      я с этими 12 стравами никак не пойму-по идее на следующий день заканчивается пост.Если ты постился,то на Рождество будешь есть что-нить посущественней.А с этим символическим что потом делать?выбросить символическую еду? ну так не готуй багато. Приготуй чисто символічно.

        45.01.16, 14:13Відповідь на 1 від Гість: жоржевна

        я с этими 12 стравами никак не пойму-по идее на следующий день заканчивается пост.Если ты постился,то на Рождество будешь есть что-нить посущественней.А с этим символическим что потом делать?выбросить символическую еду?Я готовлюю не много, чтобы не выбрасывать

          55.01.16, 14:14Відповідь на 2 від Ми Ла


          Дякую!
          Можна дещо добавити?
          Коли звариш зерно на кутю, верхній шар потрібно зняти і обов'язково віддати домашній птиці і тваринам, а якщо містянин - пташкам. Це символізує християнську мораль про подільчивість людини з кожною Божою твариною.
          Супер! Дякую!

            анонім

            621.03.16, 23:54

              Гість: ___dreamer___

              72.01.17, 18:41

              Вже записала в записник свій.Дякую!