Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Хату побудував - шукае Бабу ягу )))

17

Коментарі

124.05.15, 19:47

Молодець! Гарна хата!

    224.05.15, 19:51

    Классная избушка

      324.05.15, 19:53

      Тогда тебе надо сменить ник и называться АбабаЯгаЗа

        424.05.15, 19:53

        тутачки яНа такой дом ща целая эскадрилья слетится.

          524.05.15, 19:56

          Тогда тебе надо сменить ник и называться АбабаЯгаЗаблин..я хоть Яга но ведь жы женсчинаа если женщина говорит нет значит это даЯ поняла

            624.05.15, 19:57

            Тогда тебе надо сменить ник и называться АбабаЯгаЗаблин..я хоть Яга но ведь жы женсчинаа если женщина говорит нет значит это даМожно, я к тебе на недельку в отпуск приезжать буду?

              724.05.15, 19:59

              тутачки яНа такой дом ща целая эскадрилья слетится.они все фейковыея натуральнаяКороче, занимай дом и закрывайся изнутри.

                824.05.15, 20:01Відповідь на 1 від Міс Марпл

                Молодець! Гарна хата!ну так на видуху наче гарна, але той архітектор бовдур, гараж у хаті))).ну це таке..))..та ше й з такими дверцятами)...тре було хоча б той стовбур (аби йому грець)..посередині між дверцятами взагалі викинути, суцільну перемичку ставити, вже навіть не кажу як у ту занизьку перемичку і скільки разів лоба розбивати.
                і ще я любив би полюбуватися як на отих сходинках-драбині в зимку підборіддя ламатимуть, тоже мені парадний вхід)..хіба що для відпочинку як на дачу, але і то не грамотно.
                таа,короче))

                  924.05.15, 20:04

                  пижера у яму та й самому отуди часто лазити....шо за фокуси))
                  нам фсім рано чи пізно виділять метр на два яму ...то ж тепер тре жити у задоволення))...

                    1024.05.15, 20:15Відповідь на 8 від M1SHANYA

                    Молодець! Гарна хата!ну так на видуху наче гарна, але той архітектор бовдур, гараж у хаті))).ну це таке..))..та ше й з такими дверцятами)...тре було хоча б той стовбур (аби йому грець)..посередині між дверцятами взагалі викинути, суцільну перемичку ставити, вже навіть не кажу як у ту занизьку перемичку і скільки разів лоба розбивати.
                    і ще я любив би полюбуватися як на отих сходинках-драбині в зимку підборіддя ламатимуть, тоже мені парадний вхід)..хіба що для відпочинку як на дачу, але і то не грамотно.
                    таа,короче))


                    А вы роды по телефону принимать не пробовали?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна