хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

оце ліжечко )))))

5

Коментарі

122.04.15, 10:06

Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....

    225.04.15, 23:17Відповідь на 1 від Я-Freedom

    Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....спати незручно

      326.04.15, 20:17Відповідь на 2 від Міс Марпл

      Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....спати незручнотак в тому і справа, аби не спати, а коханням займатись....

        426.04.15, 20:22Відповідь на 3 від Я-Freedom

        Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....спати незручнотак в тому і справа, аби не спати, а коханням займатись.... так і для кохання незручно

          526.04.15, 20:42Відповідь на 4 від Міс Марпл

          Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....спати незручнотак в тому і справа, аби не спати, а коханням займатись.... так і для кохання незручнонезручно: то в аквалангу на лижах, стоя у гамаку

            626.04.15, 21:10Відповідь на 5 від Я-Freedom

            Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....спати незручнотак в тому і справа, аби не спати, а коханням займатись.... так і для кохання незручнонезручно: то в аквалангу на лижах, стоя у гамаку а з гілочками, що колять попу, зручно?
            Я сама не випробовувала, але Вам повірю на слово.

              726.04.15, 21:28Відповідь на 6 від Міс Марпл

              Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....спати незручнотак в тому і справа, аби не спати, а коханням займатись.... так і для кохання незручнонезручно: то в аквалангу на лижах, стоя у гамаку а з гілочками, що колять попу, зручно?
              Я сама не випробовувала, але Вам повірю на слово.
              Правильно, на гамак с аквалангом...не ведись если будут предлагать, а хворост можно и карематом покрыть...и запах будет как в парке (свежим лесом) и милиция точно не помешает- ну ты в курсе

                826.04.15, 21:29Відповідь на 6 від Міс Марпл

                Да, и давай лучше на ТЫ

                  926.04.15, 21:35Відповідь на 7 від Я-Freedom

                  Осталось только хвороста вместо матраса накидать- для полноты ощущений....спати незручнотак в тому і справа, аби не спати, а коханням займатись.... так і для кохання незручнонезручно: то в аквалангу на лижах, стоя у гамаку а з гілочками, що колять попу, зручно?
                  Я сама не випробовувала, але Вам повірю на слово.
                  Правильно, на гамак с аквалангом...не ведись если будут предлагать, а хворост можно и карематом покрыть...и запах будет как в парке (свежим лесом) и милиция точно не помешает- ну ты в курсе
                  Дякую за лайфхак
                  Думаю, про комфорт має дбати мужчина, тож як знайду нового - обов'язково покажу йому ці ками.

                    1026.04.15, 21:36Відповідь на 8 від Я-Freedom

                    Давай. Враховуючи те, що мої сьогоднішні ками читала вся блогосфера - можна бути на "ти" з усім сайтом

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна