хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

сколько себя помню...

Вся правда о том, как мужчины воспитывают дочерей

  Зависть/жадность, как и высокомерие появляется у некоторых с детства.

  Именно они порождают в душе человека злобу, агрессию и стремление разрушать чужие мечты, приобретения и даже судьбы.
  Опустошая собственную душу  unsmile

  Дай Бог нам счастья по нашей порядочности в отношениях
6

Коментарі

Гість: O-leg-O4

12.02.16, 20:24

Дай Бог нам счастья по нашей порядочности в отношениях..........ВСЕ БАБЫ -- КАЗЛЫ!!!

    22.02.16, 20:27

    Всі люди від народженяя мають лише дві якості - безстрашність і безпосередність. Все інше - ми беремо від оточуючих. Як ти, батько, і твоя жінка, мати, навчите свою дитинку, як виховаєте її - те ви й побачите у своїй дитині, а потім і у своїх внуків.

      32.02.16, 21:04

      Мені здається,як виховали, такі і діти, хоча, буває і вроджена агресія і скупість

        42.02.16, 21:11Відповідь на 2 від Ми Ла

        Всі люди від народженяя мають лише дві якості - безстрашність і безпосередність. Все інше - ми беремо від оточуючих. Як ти, батько, і твоя жінка, мати, навчите свою дитинку, як виховаєте її - те ви й побачите у своїй дитині, а потім і у своїх внуків.так і є
        )

          52.02.16, 21:12Відповідь на 3 від Голубка

          Мені здається,як виховали, такі і діти, хоча, буває і вроджена агресія і скупістьВ основном, дети с нас берут пример )

            62.02.16, 21:13Відповідь на 1 від Гість: O-leg-O4

            Дай Бог нам счастья по нашей порядочности в отношениях..........ВСЕ БАБЫ -- КАЗЛЫ!!!ты лучше о себе

              72.02.16, 22:06

              Эта девочка от жадности в спортзал пошла, или от зависти?

                82.02.16, 22:13Відповідь на 7 від Хайдер

                Эта девочка от жадности в спортзал пошла, или от зависти?А можт просто себе в удовольствие )

                  анонім

                  910.02.16, 20:26

                  не суд и не судим будеш

                    1010.02.16, 20:42Відповідь на 9 від анонім

                    не суд и не судим будешТолько результат наблюдений и анализа
                    ps им самим от этого не*сладко