хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Казки



Казки - вигадка чи правда! Один і той же твір оповідають сотні років, він змінюється, доповнюється, але залишається цікавим і повчальним. З покон віків ми розказуємо своїм дітям казки: народні, літературні, інколи самі вигадуємо, щоб потішити дітей. Наші добрі казки  прославляють розум, кмітливість, доброту, працелюбність, мужність, вчать боротися за правду. За допомогою казок  виховувалась любов до рідної землі, рідної домівки, рідної матері, а врешті - до народу і до Батьківщини в цілому. Нажаль чомусь з часом , особливо зараз, батьки відмовляються розказувати казки: то вони втомлені після роботи, то їм ніколи, а часом і не знають що розказати. а потім дивуємося, що в наших дітях нема поваги до нас, що вони ліниві і багато інших недоліків, а звідки ж їм взятися , коли ніколи їх виховувати. А декілька разів зустрічав людей, які говорили, що казки то дурниці, які не потрібні дітям, потрібно одразу виховувать в них почуття Великого. І цих дітей одразу нагружають з раннього дитинства Шевченком, Українкою, іншими класиками літератури, але вони не знають Ні Котигорошка, ні Кирила Кожумяки. Я думаю, що занадто то не здраво. Якось запитав у племінників, що їм мама розказує, які казки? І дітки з сумом розповіли, що вона тільки й знає, що Колобка да Курочку Рябу. І мені було дуже приємно як вони згадували всі казки, які я їм розповідав, коли ми жили разом.

 

 

Сьогодні був на базарі і не втримався купив таки Українські народні казки. Бо з часом і сам починаю забувати. Розказувати зараз поки що нікому. Це раніше за вечір по 5-10 казок з інтонацією, зі зміною голосів.

Розказуйте дітям казки, з них починається їх світосприйняття.


67%, 6 голосів

11%, 1 голос

11%, 1 голос

11%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

Гість: koshka0711

114.06.09, 20:05

Ой, а в мене теж така книжечка є. Я люблю розказувати казки, а мій синочок не любить читати

    214.06.09, 20:14

    что значит некому - мне!!!!!! я не плохо засыпаю под сказочки

      314.06.09, 20:33

      Да, сказки это хорошо, не то что эти современные мудьтфильмы, ужас один!

        414.06.09, 21:25

        детям,конечно,когда маленькие были

          514.06.09, 22:05Відповідь на 2 від Аворо Вог

          что значит некому - мне!!!!!! я не плохо засыпаю под сказочкиНусьогодні й почну!

            614.06.09, 22:05Відповідь на 3 від Яно4ка

            Да, сказки это хорошо, не то что эти современные мудьтфильмы, ужас один!

              714.06.09, 22:07Відповідь на 4 від Голубка

              детям,конечно,когда маленькие былиДети....хм....внуки тоже дети.
              Я вот племянникам рассказывал, младшим двоюродным братьям и сестрам, детям друзей!
              Дети они и есть дети, это не только те что сам сотворил

                814.06.09, 22:16

                Я сама полюбляю казки читати - а діти хай обирають те, що їм до вподоби

                  Гість: Тираъ

                  915.06.09, 14:06Відповідь на 2 від Аворо Вог

                    Гість: Тираъ

                    1015.06.09, 14:07

                    У мну - витеиватое отношение к сказкам к как таковым. Надо подумать - какое конкретно.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна