хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Сушилка для фруктів і овочів

Можливо я не зовсім в тему (хоча з іншого боку кухонний інвентар це такий же необхідний елемент приготування стави, як і якась морква чи м'ясо), але хочу запитати шановних блогерів - може хто користується сушилками для овочів і фруктів? Збираюсь придбати, але я в них абсолютно не розбираюсь - можете щось порадити або хоча б підказати, на що саме потрібно звертати увагу?
8

Коментарі

127.11.09, 18:06

1)Продуктивність
2)Потужність
3)Виробник (бажано Україна).
В залежності від цього коливатиметься ціна.
Ще можливо сам тип сушарки.

    227.11.09, 18:23Відповідь на 1 від Mamay_

    Розумієш, взяти ту ж потужність - якщо потужність завелика, то можна просто зіпсувати. Тобто тут бажано все ж знати.

      327.11.09, 18:30Відповідь на 2 від Icebear

      Що знати?

        427.11.09, 18:37Відповідь на 2 від Icebear

        Відкриваємо гугл вбиваємо слова "сушарка для фруктів" і читаємо співсталяючи дані. Такі сушарки складаються із кількох ярусів - лотків.
        1) 4-5 лотків з головою вистачить.
        2) температура сушильного середовища: наприклад 60-70 градусів цельсія.
        3) Потужність коливається 240,250,300. Відповідно ціна різна, вибираємо, якщо гроші дозволяють 300Вт. Або беремо середнє значення 250. Думаю це на швидкість не впливатиме 240 чи 250?

        Доречі там є їх описи, треба просто почитати чим вони відрізняються. Не бачу проблеми!

          527.11.09, 21:41Відповідь на 4 від Mamay_

          А як бути з тим, що той же виноград варто сушити при температурі 40-50 градусів?
          Тому я й запитав чи має хтось реальний досвід використання таких сушарок.

            Гість: L_e_r_a

            628.11.09, 12:34Відповідь на 5 від Icebear

            сама не пользуюсь
            летом столкнулась с ними, выбирала для подарка
            в той, которую я покупала, мощность регулировалась ступенчато, т.е. переключатель был трёх позиционный, соответственно и температура разная. Можно сушить многое - травы, дольки фруктов и тд.
            Сушилка - это фен с лотками При выборе смотри на
            1, количество лотков и их высоту , т.е нужно знать какие объёмы нужно перерабатывать.
            2, мощность
            3, навороты в дизайне - как регулируется, ...
            4, гарантия сколько
            сушит отлично и почти не слышно как работает

              728.11.09, 13:35Відповідь на 6 від Гість: L_e_r_a

              А яку модель брала? Бо це поки що єдина сушарка, яку я знайшов з регульованим температурним режимом це EZIDRI SNACKMAKER.

                Гість: L_e_r_a

                829.11.09, 19:35Відповідь на 7 від Icebear

                не помню какой фирмы , я её купила и на следующий день подарила
                она круглая, с 5 лотками

                  930.11.09, 08:15Відповідь на 8 від Гість: L_e_r_a

                  Добре, дякую

                    101.12.09, 12:13

                    Мы в этом году купили на Фоззи какую то самую дешевую на дачу..цена кажись 300 грн...в остальных магазинах интересовались гораздо дороже..фирмы не помоню, на даче оставили, так как она нам дома не нужна..
                    один сезон поработала..Ура!!!
                    сушили только яблоки и груши..нормально получилось..

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна