Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Отака уйня малята, трохи наболіло


За останні два тижня проїхав по різним дорогам нашої неньки не один кілометр... Поїзд,автобус...автобус...поїзд....і зробив "цікаве"vkaske спостереження. Воно в принципі закономірне.... Всі кому не ліньки старається вдуть по саме немогу.... 
Те, що проїзні квитки мають особливість давати безкоштовне користування туалетом знаю давно, і користуюсь цим, але повідомлення про це є тільки в одному місці.....на Київському автовокзалі,і не на дошці біля нього,а на двері.....так що коли вона відкрита, то той хто туди поспішає її не бачить.nevizhu
Залізниця :Львів,Київ,Одеса.....по пару хвилин розглядають квиток.....чекаючи мабуть,що вирішиш відмовитися від бажання зайти,чи пожертвуєш пару гривень fuck,але мовчки пропускають(Львів..... стараються направити в відділ  до пісуарівstop )
Автостанції.....самі нахабні в одеській області......вимагали в мене ,щоб яshock показав їмdevil їх службові приписи, дозволи,рекомендації.....але на моє тихе сопіння пропускали.....
Ми волаємо на владу, а вона не забуває,дає пільги,дозволи і все таке інше,але ми цим не користуємося, кажучи,що з нас щось впаде,хай нас мають....
Так що хто не знає,то перечитайте уважно і хай халява вас не душить....під час придбання квитка ви проплачуєте і ці послуги....
30

Коментарі

115.10.12, 20:41

Довели людей до ручки

    215.10.12, 20:47

    ДЯКУЮ!!! А я і не знав про таке!

      315.10.12, 20:48

      редко езжу, но всегда платила. я забыла о такой льготе.

        415.10.12, 20:54Відповідь на 3 від Мари_НКа

        редко езжу, но всегда платила. я забыла о такой льготе.але вона є....,так що це існує і це не пільга,

          515.10.12, 20:55Відповідь на 1 від Поговорим

          Довели людей до ручкида...для того щоб тебе розвели треба ще циркуляр з собою тягати...

            615.10.12, 20:56Відповідь на 5 від Shnec

            Довели людей до ручкида...для того щоб тебе розвели треба ще циркуляр з собою тягати...капец - нести билет в туалет

              715.10.12, 20:56Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

              ДЯКУЮ!!! А я і не знав про таке!багато чого є....крім цього....тільки ми цим не користуємося.....і звиняємо в поганому житті інших

                815.10.12, 20:57Відповідь на 6 від Поговорим

                Довели людей до ручкида...для того щоб тебе розвели треба ще циркуляр з собою тягати...капец - нести билет в туалетщо поробиш....є можливість нести гроші

                  915.10.12, 20:59Відповідь на 4 від Shnec

                  редко езжу, но всегда платила. я забыла о такой льготе.але вона є....,так що це існує і це не пільга,та я сейчас вспомнила, что где-то видела надпись о бесплатном посещении туалетов привокзальных при наличии билета.
                  мне интересно, где это я вычитала и почему, если прочла , то не воспользовалась?

                    1015.10.12, 21:01Відповідь на 9 від Мари_НКа

                    редко езжу, но всегда платила. я забыла о такой льготе.але вона є....,так що це існує і це не пільга,та я сейчас вспомнила, что где-то видела надпись о бесплатном посещении туалетов привокзальных при наличии билета.
                    мне интересно, где это я вычитала и почему, если прочла , то не воспользовалась?
                    в тому і справа, це було біля чоловічого, так як там ...біля двері немає ніколи черги.....біля жіночого не бачив

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна