Українська музика (етнічна 1)

Доброго дня!

Сьогодні ми зануримося в етнічні мотиви, які в різних дозах додають до своїх пісень наші музиканти.

1. Go-A — київська група, що грає "електро-фолк". У творчості поєднуються народні пісні, електронна танцювальна та рок-музика. Ядро колективу —
Тарас Шевченко / Inchi de Potro (електроніка, клавішні, гітара, перкусія) та Катерина Павленко (український автентичний вокал, добірка української автентики, перкусія, у кліпі нижче — праворуч).2. Група ДахаБраха — це дітище керівника театру "Дах" Владислава Троїцького. Назва групи складена зі староукраїнських слів "давати" та "брати". Перші концерти відбулися ще 2004 року. У творчості, окрім українських, також відчуваються індійські мотиви. Стиль музики — "
етно-хаос". smile Окрім керівника, до складу входять Ніна Гаренецька, Ірина Коваленко, Олена Цибульська та Марко Галаневич. Музиканти полюбляють заводити публіку своїми трансовими ритмами.3. Група The Doox із 2014 року грає етно-рок із елементами електроніки. Репертуар — українські народні пісні. Склад: Тарас Перетятко (засновник) — бас-гітара, Юлія Маляренко — вокал, Максим Бережнюк — вокал, сопілки, дримба, дудук, трембіта, дводенцівка, дуда, хулусі, панфлейта тощо, Андрій Жолнач — гітара, Дмитро Павлов — клавіші,  Олексій Биков — ударні.4. Проект ONUKA створило у 2013 році подружжя — киянка Наталія Жижченко (ОНУКА майстра народних інструментів та музиканта Олександра Шльончика, який навчив її змалечку грати на сопілці) та дончанин Сергій Філатов, лідер групи The Maneken. Наталія пише тексти, Сергій робить електронні аранжування (в т. ч. семпли) й нечасто виступає на сцені. До основного складу входять також клавішниця та бек-вокалістка Дарина Серт, ударниця Марія Сорокіна та бандурист Євген Йовенко. Під час великих виступів до них долучається духове тріо, під час дуже великих концертів — цілий оркестр, як це було під час позаконкурсного виступу на Євробаченні-2017 у Києві. У сучасних піснях використовуються численні українські народні інструменти.

Солістка групи поринула в музику з раннього дитинства й навіть виступала солісткою з великими оркестрами. Брат Сергій підсадив її на електронщину. smile Окрім навчання у КНУКіМ, Наталія багато років (2002-2013) виступала разом із братом у групі Tomato Jaws, а з 2008 — у проекті
KOOQLA.5. Хто на всі 100 % занурюється в етніку — так це, звичайно, киянка Катя Chilly з її дзвінким голосом та особливим ставленням до світу.
Справжнє ім'я — Катерина Петрівна Кондратенко. Псевдонім їй придумав у 1996 Сергій Іванович Сметанін, автор перших пісень у її виконанні. Свого часу Катерина професійно займалася науковою фольклористикою, що допомогло їй у музичній творчості. Група Katya Chilly Group, окрім солістки, складається з таких музикантів: Максим Сидоренко — піаніно, Ксенія Задорска — скрипка, Алік Фантаєев — ударні, Юрій HOBOT Галінін — контрабас, Валентин Богданов — дарбука.До нових зустрічей!

20%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

40%, 2 голоса

40%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 2020%, 0 голосов

50%, 1 голос

50%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Утомився мовчати й боятися! 18+*

Поки інтелігенти пишуть диктант національної єдності, а Лося заносять до Червоної книги,

КРИК ДУШІ вилітає з моїх бронхів і трахеї та летить у міжзоряний простір.

Доколє нас будуть усі імєть?!! ДОКОЛЄ Я ВАС СПРАШУЮ!!!

Віддайте Україні ядєрну бомбу!!!!!111111Шоб нас врагі нє паімєлі,

Ми самі будєм всєх імєть!
Україна понад усе, бл...!!!ААААААААААААААААААА!!!!!1111111111

* Прийняв естафету звідси: http://blog.i.ua/user/1959447/2047020/

Українська музика 2010%, 0 голосов

100%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 2000%, 0 голосов

100%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 1990%, 0 голосов

100%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 1980%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 1970%, 0 голосов

0%, 0 голосов

100%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика (трансова 1)

Доброї неділі!

Сьогодні послухаємо trance та суміжні стилі. Серед усіх клубно-танцювальних стилів він є одним із наймелодійніших — аж настільки, що навіть далекі від подібної музики люди можуть дослухати деякі треки до кінця. smile

1. Киянин Владислав Кудін (Alter Future) грає trance із 2011 року.2. Андрій Стеценко (Andrew StetS) із Кропивницького грає й на живих інструментах, однак уподобав собі електронну танцювальну музику. Тут він заміксував харківську групу Pur:Pur на чолі з Натою Сміріною.3. Євген Смирнов (Omnia), народжений у Донецьку, грає trance із елементами progressive house. Він є один із найвідоміших українських трансовиків, а тому має можливість співпрацювати з багатьма вокалістами й навіть знімати повноцінні кліпи.4. Ольга Цепкало з групи Contrabanda відома слухачам принаймні з 2001 року. Час від часу вона "пропадала" то у Швеції, то у США, однак завжди поверталась на Батьківщину. Окрім рок-співів, Ольга також співпрацює з діджеями, й виходить непогано. Ethereal Sea — DJ зі США.5. Two & One — це Михайло Гасяк із Ужгорода. Наталія Єскова (Крижановська) — співачка з Херсону, чий ніжний голос можна почути в багатьох треках із трансовиками з різних країн.Сподіваюсь повернутися до цього стилю пізніше, а зараз — до побачення!

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 19650%, 1 голос

0%, 0 голосов

50%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.