хочу сюди!
 

Таня

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 44-48 років

Нейропрограмуваня

Плацебо, нейропрограмування, сіморон, біла магія, гадання, психосоматика. Безліч термінів, які мають схоже значення.
Більша кількість людства відчуває себе нещасними, самотніми, покинутими. Більшість дій залежить від нашого сприйняття дійсності і відношення до себе. 
Якщо ми відчуваємо нейтралітет по відношенню до себе, то на протязі усього дня із нами практично не відбувається ніяких негативних подій.
Якщо ми кохали себе, а потім знову відчували нейтралітет, то відношення до нас зі сторони різних людей також змінювалось. Нам посміхались, нас радісно зустрічали в різних місцях.
Якщо ми відчували себе нещасними, або навпаки були дуже злі, то і люди по відношенню до нас демонстрували себе не найкращим чином.
Так, ми не можемо відслідковувати свої думки, проте інколи ми можемо керувати подіями навколо нас.
Все залежить тільки від вас.
Якщо вам не приємно бачити пари, сім'ї та подібне в громадському транспорті, то постарайтеся знайти зручне місце да відгородити себе від сумних та агресивних думок.
Якщо вам не приємно спілкуватись з вашими родичами, то зведіть комунікацію на мінімум. Якщо ви живете в одній квартирі або в одному домі - знайдіть собі роботу та знімайте житло.
В дійсності подібні методи допомогли тій кількості людей, яка іх застосовувала. В одній країні хлопчик регенурав утрачену кінцівку руки, в інших країнах завдяки плацебо люди побороли такі захворювання, як онкологія, СПІД та інше.
Все в ваших руках, робіть висновки.
Завдяки цим методам у вас є можливість навіть відновити зір.

0

Коментарі