хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Як ми їздили на Рок Фест Гніздо 2008

Сиділа я якось на улюбленій роботі та займалась своєю улюбленою справою, аж раптом натрапила на оголошення, що такого-то і такого-то відбудеться супер-пупер мега фест Гніздо 2008, якому вже виповнилось 5 років і відбудеться це дійство в м Біла Церква. Прочитавши про ЧУДОВУ транспортну розв"язку з Києва до Білої Церкви в день фестивалю, я кинула сестрі в асьочку слово "Хочу" та посилання на афішу.
   
 Виконавці на фесті мали бути суперовими, всі ті кого люблю я, і моя сетра, тож не дивно що вона погодилась, але сказала своїм що їде на Чайку (щоб не хвилювались) - тобто форсмажорам і ночівлі середполя (або в готелі)))) - Категорично НІ!!!!


Домовившись перед тим, що спочатку ми заїдемо в парк Олександрія погуляєм, а ввечері на концерт, ми взяли з собою ще одну подругу (яка сказала що їде просто погулять на Майдан))))) і попхались в Білу Церкву. По приїзду. відчувши перші ознаки голоду, зайшли в найперший ліпший не зовсім супермаркет Юр"ївський та накупили всякого, вибачаюсь, їстівного лайна, і запхавши ото усьо собі до рота пішли насолоджуватись парком "Олександрія"Парк був дійсно прекрасним, купивши на вході карту за 1,60 грн, ми ходили виключно по ній, а коли стратили і зрозуміли, що вона не зовсім корректно написано, почали гуляти навпростець. Спочатку було тихо та спокійно, поки ми не почали наштовхуватись на молодят яких були сотні, тисячі, мільйони і які всі хотіли сфоткатись в парку за будь-яку ціну, причому вони були скрізь, біля дерев, біля квітів, біля кущів, біля різних арочок-будиночків, що дещо ускладнило наш маршрут))) такий собі живий весільний каталог))))
Ніщо не могло зіпсувати нашої прогулянки, навіть годинний пошук туалету, який був один на весь парк, і той ми знайшли по запаху)))), варіант туалет-туристичний не проканав - бо скрізь були молодята та фотографи з фотоаппаратами))))


Так от, насолодившись свіжим повітрям та краєвидами, ми довольні та трохи змучені від прогулянки пішли шукати місце проведення фестивалю, дізнавшись перед цим, що з Білої Церкви маршрутки до Києва ходять лише до 8 вечора. Сподіваючись на "Гарну транспортну розв"язку" - як було написано на сайті, від місця фестивалю, ми поїхали в Холодний Яр. Добравшись до місця призначення як шпротина. бо бажаючих було дофіга, на фест, ми побачили шо ніяких маршруток нема і не буде, і ніхто нічого про це не знав і навіть не підозрював. А оскільки нам необхідно було повернутись до києва в той же ж день, бо ми ж тіпа на Чайку поїхали, то ми зайшли на майданчик, подивились на сцену, сфоткали її, дізнались що таксі до Києва коштує 350 грн і не факт що це остаточна ціна, Ми, як три лохушки ПОЇХАЛИ ДОДОМУ. Важливі поради для тих хто збирається відвідати парк "Олександрія"

 №1- перед тим як купувати їжу біля парку Олександрія в супермаркеті Юр"ївський уважно подивіться на термін її зберігання, бо будите як коні бігати по парку шукаючи туалет (а як ми уже знаєм він там один)))))))
 №2 - найближча аптека від парку "Олександрія" знаходиться в районі 2 км, так шо треба швиденько бігти))))
 №3 - купивши таблетки від діареї і випивши зразу 4 штуки, щоб подіяло, обов"язково почитайте перед тим інструкцію-вкладиш - на моїй було написано таке - "Побічні ефекти - ПОСИЛЕННЯ ДІАРЕЇ", ну прямо ржунімагу

Важливі поради для тих, хто збирається на фестивалі
№1 Якщо є номер телефону або мило то бажано уточнювати про наявність чи відсутність транспортної розв"язки
№2 Кажіть краще що ви поїхали не на Чайку, а до подруги і залишитесь, можливо, на ніч, якщо вже так хочете приховати фак вашої присутності на фесті

Чудові фото з цієї ж подорожі в розділі фото як завжди))))

4

Коментарі

19.06.09, 16:05