хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Резолюція мітингу протесту проти прийняття Податкового Кодексу,

Президенту України Януковичу В. Ф.

Прем’єр-міністрові України Азарову М. Я.

Голові Верховної Ради України Литвину В. М.

Голові Ради підприємців при Кабінеті Міністрів Козаченку Л. П.

Голові Сумської обласної державної адміністрації Чмирю Ю. П.

Засобам масової інформації

Резолюція мітингу протесту проти прийняття Податкового Кодексу,

знищення спрощеної системи оподаткування, та цілеспрямованого

знищення малого бізнесу в Україні.

Ми - підприємці м. Суми та Сумської області вимагаємо від Верховної Ради України не стати вбивцею малого та середнього бізнесу в Україні - не приймати Податковий Кодекс. В цьому кодексі практично знищується спрощена система оподаткування, що призведе до катастрофічної ситуації. Сотні тисяч підприємців стануть безробітними – їх сім'ї опиняться за межею бідності. Вводяться нові перевірки, розширено перелік підстав для перевірок, відміняється фіксований податок, впроваджуються касові апарати для підприємців на ринках. Замість обіцяних податкових канікул –маємо збільшення податків та штрафів. Всенародне обговорення проекту Податкового кодексу обернулось на фарс.

До Верховної Ради Кабмін подав не той варіант кодексу, що обговорювався. Вимагаємо перед розглядом у Верховній Раді провести справжнє всенародне обговорення Податкового кодексу та врахувати зауваження народу.

Ми вимагаємо відкликати проект Податкового Кодексу з Верховної Ради, та не приймати Податковий Кодекс, який призведе до масового припинення підприємницької діяльності, закриття сотень тисяч робочих місць, збільшення рівня безробіття, та погіршення рівня життя мільйонів українців. Знищення малого бізнесу, яке закладено в Податковому кодексі, призведе до знищення економіки країни. Ми рухаємось до економічної катастрофи. Тому вимагаємо від Президента України зрозуміти це, та зробити все для збереження малого бізнесу, як запоруки економічної стабільності в державі.

Ми висловлюємо своє негативне ставлення до закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Із введенням цього закону в дію почалось масове закриття підприємницької діяльності особами пенсійного віку та поповнення армії безробітних. Пропонуємо почати реформу пенсійної системи і з солідарної системи пенсійного страхування переходити до накопичувальних пенсійних внесків, які будуть власністю лише застрахованої особи.

З 1 січня 2011 року вступає в дію закон про єдиний соціальний внесок. Ми вимагаємо, щоб сума цього внеску не перевищувала 20 % від мінімальної заробітної плати.

Ми - народ, який відповідно до статті 5 Конституції України є єдиним джерелом влади, вимагаємо від Президента, Кабінету Міністрів, депутатів Верховної Ради – виконання своїх обов'язків - захисту прав громадян України на працю та достойне життя в достойній країні.

Ми висловлюємо недовіру урядові, особисто Азарову М. Я. та вимагаємо відставки уряду. Ми обурені політикою уряду, яка спрямована на знищення підприємництва, погіршення життя громадян України, збільшення рівня безробіття.

Ми вимагаємо відставки Голови Держкомпідприємництва Бродського М. за фактичне знищення Держкомітету, цілеспрямовану роботу на знищення підприємництва та неповагу до підприємців – платників податків.

06 жовтня 2010 року.

м. Суми площа Незалежності.

Присутні на мітингу підтримали резолюцію одноголосно.

Кількість присутніх на мітингу – _________________________

Голова «Спілки підприємців, орендарів та власників», голова Сумської обласної галузевої ради з питань торгівлі та побутового обслуговування

Іченська Світлана Анатоліївна –

Заступники Голови «Спілки підприємців, орендарів та власників»

Полякова О.В.

Пігуль В.В.

источник  http://chp.com.ua/index.php

 


 

2

Коментарі

17.10.10, 13:35

цей гівняний уряд послухає тільки пахана, а народ йому до сраки....

    Гість: Slavko-Sumy

    211.10.10, 14:05

    Відео з мітингу у Сумах:
    http://vimeo.com/15674813