Хто загубив дитину?

У великій центральній залі вокзалу, повній людей, які снували в різні боки, раптово почувся несамовитий плач дитини. Усі подорожні відчували до заплаканої дитини співчуття, а деякі навіть зупинялися, утішали її та цікавилися, чим можуть допомогти.
- Що сталося, дитинко?-запитували.-Як можемо тобі допомогти? Що з тобою?
Дитина навіть не слухала запитань.
А чим більше люди хотіли їй допомогти, тим більше вона плакала.
Урешті-решт до неї підійшов поліцейський. Нахилився й узяв дитину на руки.
- Ну, молодий чоловіче,- промовив добродушно, -чи скажеш мені, що сталося?Чому плачеш? Ти загубив маму?
На якусь хвилю дитина затамувала подих, а потім щосили крикнула:
- Ні! Я не загубив маму. То мама загубила мене!

"Я загубив Бога"
"Ні. Це Бог загубив тебе. І не заспокоїться, поки не знайде тебе!"

Бруно Ферреро

Рай

Певної ночі одному шанованому ченцеві приснився сон. Побачив себе біля воріт раю. Кілька ввічливих анголів попросило його прийняти очищувальну купіль у великій ванній, наповненій водою. Після цього відвели його до підніжжя стрімкої гори.
- Мусиш вийти на вершину,-сказали,- але не бійся, ми підемо з тобою аж до кінця.
На вершині гори був вхід до раю!
Вагаючись і відчуваючи, що серце ось-ось вискочить із грудей, чернець увійшов. І побачив там усіх святих, що сиділи, поринувши в молитву.
Спочатку це здивувало і розчарувало його. Це так виглядає рай? Ані тобі ні чарівного саду,й прекраснух дерев, ані слави й серафимів... Жодного співу птахів, жодних янгольських мелодій...
- І чим це відрізняється від мого монастиря на землі?-бурмотів під носом.
- Ти думаєш, шо ці святі на небі, сину мій? Це не так. Рай-це те, що у святих усередині!
- Так, але на їхніх обличчях не видно жодного,навіть найменшого виразу радости.
- Радість у них усередині.

Бруно Ферреро

Музика

Шаленіла громадянська війна, розмахуючи карабінами і багнетами. Брати й друзі стиналися в боях, воюючи за ворожі армії. Тільки один чоловік виступав проти жорстокости.
- В ім'я Бога, зупиніться!-волав.
Його схопили й засудили до смертної кари  за те, що він щосили захищав групу жінок і дітей, які сховалися в його домівці.
- Це один з недругів! Це ворог! - кричали
І ось на світанку одного травневого дня, коли сонце тільки-но почало забарвлювати в золотистий колір небо на сході, в'язня вивели на тюремне подвір'я, аби виконати вирок.
Стоячи під стіною, він придивляйся до членів розстрільної команди, які були його земляками. Перше ніж зав'язали в'язневі очі, командир підрозділу поставив традиційне запитання:
- Яке твоє останнє бажання?
В'язень здивував всіх: чоловік попросив, щоб йому дозволили востаннє зіграти на флейті.
Очікуючи на гру в'язня, солдатам дали команду "вільно".  Незабаром ранкова тиша почала наповнюватися звуками, а потім музика залила все в'зничне подвір'я.  Нестримно пливли її лагідні й чудесні хвилі, поширююґи спокій там, де щодня панували насильство й смуток.
Офіцер занепокоївся, бо чим довше лунала музика, тим абсурднішим видавалось йому довірене йому завдання.
Він наказав воякам стріляти.
Чоловік загинув моментально, а флейта, випавши з його рук, покотилася землею. На превеликий подив усіх присутніх музика не перестала лунати - продовжувала свою пісню життя...
Наперекір смерті.

Можеш знищити носія, але не музику, яку він містить у собі! Можеш убити моє тіло, розчавити мене, вирвати мені очі, поламати кістки, але ніколи не зможеш забрати в мене душі, ніколи не здолаєш знищити мої мрії. Мої мрії, мої думки підуть трохи далі, можливо, сядуть на сходах і дивитимуться, як тебе охоплюватиме лють , коли марно намагатимешся знищити мене. Почекають, а коли вже закінчиш, підуть своєю дорогою разом із твоїми мріями, бо ти тоді втратиш їх, а я виграю битву.(Джанні Маріллі)

Бруно Ферреро

На відстані простягнутої руки

Завжди, коли дивлюся на пуки, у мене виникає бажання молитися. Я навчився цього в однієї черниці в дитячому садочку, який, ніде правди діти, є тим місцем, де людина здобуває найважливіші для свого подальшого життя знання.
Сестра Луїза казала нам:
- Молитва-це найпростіша річ у світі. Достатньо поглянути на пальці рук, Великий палець, який розташований найближче,  нагадує нам про молитву за тих, хто нам найдорожчий і найближчий. Указівний палець служить для того, щоб показувати. Уособлює всіх тих, хто є нашими вчителями та на чиїх плечах лежить відповідальність за нас. Середній палець найовший, а тому символізує важливих людей і керівників усіх сфер життя.
Підмізинець найслабший, тому означає тих, хто хворий або перебуває у важкій ситуації. Мізинець найменший, а отже, схожуй на всіх тих, хто невликий і малозначний.
Якшо побачите ме зі складеними руками, знайте - я молюся.

Накажи своєму тілу молитися, і воно зробить так, що молитимешся.

Бруно Ферреро