Профіль

anat82

anat82

Україна, Чернівці

Рейтинг в розділі:

BMW все ще вірить в силу ДВС!

Незважаючи на посилення екологічних норм і агресивні плани по електрифікації, BMW не відмовиться від розробки двигунів внутрішнього згоряння наступного покоління. Адже на машини з ДВС, за прогнозами марки, в найближчі років десять все ще припадатиме половина продажів. Повний текст...

Не 7.3, а «73»: Mercedes повертає легендарний значок!

Недовговічний SL 73 AMG вийшов в 1999 році і виправдав свою назву, пропонуючи 7,3-літровий двигун. Родстер V12 серії R129 був найпотужнішим продуктом Affalterbach на момент свого запуску, пропонуючи величезні 518 к.с. і 750 Нм.

Перенесемося в 2021 рік, і Mercedes стирає легендарну назву «73» для нового сімейства високопродуктивних AMG. Трехконечная зірка взяла юридичні заходи, щоб закріпити своє прізвисько ще в лютому 2018 року, коли вона зареєструвала товарний знак ряду «73» моделей, по крайней мере одна з яких дебютує на серійному автомобілі в наступні місяці. Autocar стверджує, що добре розбирається в електричних деталях автомобілів «73» нової ери.

Отримавши в кінці букву «e», всі моделі 73e матимуть 4,0-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом і електродвигун, який в значній мірі запозичений у кросовера Mercedes EQC з нульовим рівнем викидів і фургона EQV. Повідомляється, що електромотор буде мати потужність до 201 к.с. (150 кВт) і миттєвий крутний момент в 363 Нм.

У поєднанні зі звичайним 8-циліндровим двигуном автомобілі Mercedes-AMG 73e потужністю на 805 к.с. GT73e повинен бути першим, хто зможе розганятися до 100 км / год менш ніж за три секунди на шляху до швидкості більше 322 км / ч.

Передбачається, що аналогічна підключається гібридна установка буде встановлена в новому C63e, але з меншим 2,0-літровим 4-циліндровим двигуном замість V8 для загальної потужності, яка перевищить позначку в 500 к.с.

На закінчення варто згадати, що «G73» і «GLS 73» також були серед торгових марок, зареєстрованих Mercedes три роки тому, але неясно, чи отримають квадратний позашляховик і повнорозмірний розкішний позашляховик 805-сильний гібридний силовий агрегат.

Джерело: autonews.co.ua