Профиль

Помадка*

Помадка*

Барбадос, Бриджтаун

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Мысли....

  • 31.08.16, 19:51
Якщо, життя жорстоко б'є по крилах, і промокнеш під дощем саме ти , і коли тобі на душі погано і ти незнаєш куди тобі іти. Ти подивись глибоко собі в душу, ти зазирни далеко у вікно- ти зрозумій, що не все так погано , що жити треба всеодно. Адже кохання- це не та підстава заради, якої ти ідеш з життя, адже кохання- це нетільки добре, а ще й велика пустота. І ти навчися жити з цією пустотою, і ти всміхнись крізь сльози , сам собі і зрозумій , що якщо є кіннець кохання то є кінець і пустоті....(с) Так пусто й холодно в дущі моїй, Й на серці щось нестерпно так щемить... В думках заплутаних лунає голос твій, А на щоці палка сльоза горить... Нехай горить! Нехай до тла згорає! Немає сенсу плакати тепер. Усе колись проходить усе минає. І ось промінчик почуттів також помер. У тебе інша та мені всерівно! Я уже звикла...хто ж для тебе я? Можливо, просто дівчика наївна? Можливо просто іграшка твоя? Та раптом сніг....мороз...і завірюха! А як на довго? Відповідь німа. Весна існує !!! Та поки щож розруха....А.Бєляєв...

Ех....((( Хто їде потягом "Львів-Москва"?

  • 29.08.16, 14:49
Хто їде потягом "Львів-Москва"?Звичайний совок, рагулі та неприховані сепаратисти...
 

Як тільки сідаю в потяг Львів-Москва мене починає тіпати. Я не дуже нервова людина але мене реально вибішують ці істоти, які називають себе "чоловіками". Істоти, які на третьому році війни їдуть заробляти гроші до москалів. В мене реально руки чешуться здати їх в СБУ, з подальшим видворенням з України. Яка від них користь як від громадян? Вони свідомі, що відбувають навколо? Ні.

Вони виховають нормальних дітей? Н? Вони оберуть нормальну владу? Ні. З ними нема про що говорити - тектонічний розлам. Вони як і 20 років тому збираються по четверо в плацкартах, жруть вотку і їдять свої кури з вареними яйцями. Їм по цимбалах війна, їм по цимбалах Україна, їм накласти на все крім того, щоб вдома в холодильнику завжди лежала палка московської ковбаси. Воно за 20 років не спромогтися спробувати виїхати на заробітки хоча б в Польщу. Нащо? Ще якусь мову вчити.

Простіше в якийсь рязаносранськ виїхати, розбалакувати жуткоязичним і улесливо піддакувати, коли там розказують про "хахлів". І це, панове, "иліта" і нащадки страшних бандерівців із Західної України, представники упівської львівщини, тернопільщини і станіславщини. Всі як один в церкві на Різдво і Великдень у вишиванках. А по суті - звичайний совок, рагуль і сєпар. Навіть неприхований сєпар.

І от поки я їду у одному вагоні з цим "цвітом нації", до мене дзвонять черкаські хлопці з моєї батареї і розпитуються як можна з користю провести день у Львов - комбат дав звільнення.

Де ці всі "нашіоналіштичні" партії? Чим займається парох на селі? Як всі ці людські особини можуть спокійно жити у своїх міні-суспільствах без загальної обструкції? Коли кожного дня хтось гине на передку, коли вже навіть мозок відмовляється об'єктивно сприймати ці перманентні втрати, а воно їде в ту кончєну маскву будувати чергову халупу. Ну, блііііііін!

Давайте, розкажіть мені, що вони теж громадяни і мають таке ж право голосу жінка або дитина загиблого бійця. Проголосую обома руками і буду безкоштовно агітувати за партію, яка продавить закон про позбавлення громадянства і примусову депортацію. Камон! Кому занести гроші?

Роман Трухін.

Стоп наркотик...

  • 26.08.16, 18:47
Зайшла я сьогодні в магазин а тамshock
 
nevizhu

А як думаєте ви.....??

  • 23.08.16, 19:34
Сьогодні стала свідком як водій припарковував машину  і запоров іншу....головне що поряд стояла його дружина...невже вона не чула...запоров і свою також...
йду собі і думаю...от сволота купить що потрібно поїде..на його місце стане інша машина і водій запоротої машини може пред*являти претензії  до невинної ні в чому людини...йду задумалась аж бачу опа...той що запоров машину заходить зовсім з іншої сторони в магазин...ага...побачив що зробив і скотина втік поставив машину в інше місце...я довго не думаючи сфоткала номер машини на всякий випадок...і написала записку тому водієві що його машина пострадала ...дала свій номер і номер машини утікачки...от не знаю правильно я поступила чи ні..з однієї сторони як шістьора а з другої ні...а ви як вважаєте?

97%, 37 голосов

3%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Питаннячко....

  • 22.08.16, 15:44
Народ..хто знає як повернути відео зняте на телефон...воно в мене якось бокомtears фотки перевертаються є така функція..а відео не можуnini

Моя подорож...))

  • 22.08.16, 08:33
Щоб гарно відпочити не потрібно далеко їхати...chih
З бухти барахти....подзвонила подруга...phone взяли шампанське ..випилиbokali і вирішили кудись поїхати...car що б як кажуть дешево і сердито burumburum  суто на вихідні...почали з Одеси...потім Карпати...потім Шацькі озера..а поїхали в Сатанів Хмельницька обл....umnikза 80 км від дому...lol  взяли білети в той же день і на другий день з ранку вирушили в дорогу...crazy 
ділюсь відпочинком...drink
-----------------------------------------------------
це тіпа водопад-лікувальний...залазиш туди по сходинках і там як джакузі ..кажуть вибиває соліchih
  
це ми сіли перепочити...випити шампанське і поїсти...mmmm
 
а це відпочиваючі...зупинились в палатці на тиждень...silaми не переможніbravo
 

 
Це похресник ...з тарзанки в воду...umnik
 
Потім ми пішли що б знайти де переночувати...
 
Ось такі краєвиди є на Хмельниччині а не в Карпатах....
 

 

 

 

 

 
 пішки пройшли кілометрів 5 cry в жару ..але там не відчувається що так жарко...і натрапили на санаторій...як потім виявилось він не один...
але ми зупинились в першому що по дорозі...відпочинок+оздоровлення..там є грязі...церкулярний душ...душ шарко....серцева система і ендокринна...сустави...фіз процедури різні....фітнес....салон краси..косметичний салон...стоматологія....

 

 

 

 

 

 
 
 


 
попили лікувальні коктейлі...
 

поплавали в басейні...

 
побували біля синагоги...umnik
 crazy переночували і поїхали до домуumnik  

Нова кричалка ультрасів Динамо ...)))))))))))

  • 07.08.16, 12:45
відео тут... не можу закачати))))))
http://viche.net.ua/index.php/vihenews-2/item/video-merezhu-pidirvala-nova-krychalka-ul
chih
Вдячні глядачі футбольного матчу "Динамо" (Київ) з Дніпром не очікували такого нового подарунка
Фанати "Динамо Київ" придумали нову політичну кричалку, присвячену підриву лідера самопроголошеної Луганській народної республіки Ігоря Плотницького. Її прем'єра відбулася на матчі киян з "Дніпром" 6 серпня 2016 року.
Відео події розміщено на акаунті ультрас Динамо в Youtube (Ultras Dynamo Kyiv TV).
"Жирний Сепар Ігорьок їхав на машині, підірвався на фугасі - слава Україні!" - Кілька разів вимовляють хором ультраси "Динамо".