хочу сюди!
 

Лариса

51 рік, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

krios

попередня
наступна

Нищення добровольчих батальйонів чи я щось не так розумію?..

 • 01.03.15, 19:46

Долар по 35 грн(реально),мітинги  та продовольча паніка в Києві та по всій Україні,а тут приходить інфа про розформування батальйону "Айдар"по причині , цитую..."в зв"язку з необхідністю законодавчого врегулювання існування добровольчих батальйонів,а також запобігаючи протиправним діям деяких представників добровольчих формувань".

Ага.Коли армія була розкрадена,небоєздатна,деморалізована,хто РЕАЛЬНО дав відсіч (та ще і йшов у наступ) загарбникам?Добровольчі батальйони.Патріоти,які за свої і волонтерські кошти вдяглися,взулися і пішли здобувати зброю і славу на полі бою.

Вони не просили орденів,визнання.Вони просто розуміли,що якщо зараз не взяти до рук зброю і не показати приклад,України як такої НЕ СТАНЕ!!!

І коли чи 18 чи 19 лютого пройшла інформація про те що добровольчі батальйони створюють свій власний об"єднаний штаб,я щиро порадувався бо вважаю що без бюрократії,яка пронизала ЗСУ і всю країну , зможуть швидко і злагоджено координувати свої дії,надсилати підкріплення та ефективно використовувати наявні ресурси(на противагу ЗСУ,в яких ще досі не викурили всіх щурів-"кротів" ворожої держави).

Але разом з тим закрався сумнів,чи дозволять простому народу взяти хоч і частину,та все ж повноважень верхівка(генералітет) ЗСУ.Чи не сприйме влада в особі Порошенка іже з ним цю нову структуру як загрозу свого правління?Бо війна колись закінчиться,а до тих пір ,якщо влада не спроможеться до РЕАЛЬНИХ реформ,змін на краще в житті українців,чи не рушать ці батальйони в Київ щоб запитати про це власть імущих?

І ось тут в дію вступає вся міць бюрократії,прикриваючись необхідністю полегшення оформлення статусу воїна АТО,пільг, земельних наділів в рідному місті...

Згідно українського законодавства..."жодне з підрозділів ЗСУ не має права входити в будь-які організації чи брати участь в політичній діяльності"...

Ось чого вони бояться.Бо на тлі невдач у внутрішній політиці,масового подорожчання всього!!!, недолугості реформ,які крім збільшення податків нічого не вирішують ,люди схвально сприймають тільки дії добровольчих батальйонів.

Бо там прості люди,такі ж як вони самі,і їм вони довіряють...

Чесно,я не знаю,чи щось толкове написав чи просто так трачу свій і ваш час,але як на мене "нова" влада входить в колію попередньої , для якої прості люди були всього лиш засобом збагачення і будь-які прояви громадянського суспільства для неї небезпечні та шкідливі...

 

10

Коментарі

11.03.15, 21:03

с аффтырем согласен. плюсонул

  21.03.15, 21:08

  Ба, патриоты прозревают. Не иначе - к дождю.

   31.03.15, 21:16

   Да ты мил человек сепаратист...

    41.03.15, 21:18

    в этом есть зерно истины, если иначе, то чем это подразделение отличается от бандформирования.

     51.03.15, 21:25

     ""нова" влада входить в колію попередньої"

     Ну уж нет. Прежним властям такое и во сне бы не приснилось.

      61.03.15, 21:26Відповідь на 3 від RomahaN

      Да ты мил человек сепаратист...критикует действующую власть?? нехорошооооо....

       71.03.15, 21:33Відповідь на 6 від CKB

       Да ты мил человек сепаратист...критикует действующую власть?? нехорошооооо....Призывает к силовому свержению. Статья!

        81.03.15, 21:46

        Cудячи з того, як заворушилась кацапня, все так і є.

         91.03.15, 22:01

         каратели оказались не эффективны - в основном грабежом занимались ) немцы в своё время тоже ими недовольны были )

          101.03.15, 22:08

          Аффтар - маладец! Быстро собрал всех ватосепарастов сайта.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна