хочу сюди!
 

Лариса

58 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 55-63 років

Геопатогенні зони або "Зуби Дракона".

Опубліковано в газеті "Метро", № 90 від 05.12.2003р.


З прадавніх часів люди помічали постійний шкідливий вплив на здоров'я певних місць. Такі місця китайці назвали "Зуби Дракона", а західні дослідники - геопатогенні зони.

Протягом останніх 70-ти років вчені уважно вивчали питання впливу геопатогенних зон на оточуючі об'єкти.

Виявлено, що самі по собі геопатогенні зони - це гравітаційно-електромагнитні випромінювання Землі, які скоріше за все призначені утримувати земну поверхню в твердому стані. Що ж до їхнього впливу на біологічні об'єкти, то ці зони руйнують тонку, а потім і фізичну оболонку, ніби драконові зуби. Будь-яка культура клітин через 7 днів змінює свою поляризацію і структуру, якщо знаходиться в радіусі випромінювання цих зон. Кімнатні рослини в більшості випадків з часом засихають. А от у дерев стовбур або неприродно викручується, або ж має нарости. Що ж до небіологічних об'єктів, то німецькі вчені дослідили, що навіть капітальні будівлі в таких місцях слугують на 30 років менше. Тонка електронна техніка, що знаходиться в радіусі впливу геопатогенних зон, також потребує частого ремонту або, навіть, швидко згорає. Багаточасовий вплив на людину цих зон спричиняє зниження імунного статусу, а з роками - появі таких хвороб, як злоякісні пухлини та важкі запальні процеси (головний біль, судоми, киста, нервово-психічні та серцево-судинні захворювання) у відповідній проекції випромінювання геопатогенних зон на тіло людини.

Здебільшого люди не відчувають ці випромінювання або просто не звертають уваги. А от малюки постійно плачуть, якщо їхнє ліжко знаходиться в радіусі такої зони. Чутливі люди в таких місцях також почуваються незручно або навіть нервуються...

Що ж таке геопатогенні зони?

Уявіть собі аркуш з клітинками. Так от геопатогенні зони утворюються трьохвимірними конструкціями, що при проекції на поверхню виглядають подібними до клітинок в зошиті. Лінії, які утворюють ці клітинки-сітки, називають геопатогенними лініями, а їхні перетини - геопатогенними зонами. Саме ці зони й шкідливі здоров'ю людини. Взагалі геопатогенних сіток в практиці нами налічується в різній місцевості Києва й передмістя від 4 до 5. Це так звані сітки Хартмана з шириною клітинок від 1м. до 4м., Каррі - від 2,5м. до 5м., Віттмана - від 7м. до 13м. У всіх цих сіток геопатогенні зони мають вигляд стовпчика діаметром 25-40см. різної інтенсивності випромінювання. Крім того існують так звані стометрові сітки, в яких зони набагато більші й шкідливіші щодо здоров'я людини й роботи електронної техніки.

http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/geo/9
4

Коментарі

123.06.08, 21:29

ну чё? пришла тебе рейт поднимать, ато без меня как-то совсем печально тут

  223.06.08, 21:33Відповідь на 1 від Amnesia

  коментарі прямо посипались

   323.06.08, 21:39Відповідь на 2 від Володюсик

   уууу, переживаешь, шоле?
   то я поздно пришла просто, некогда мне, в отличии от некоторых, кто кроссы разгадывает

    423.06.08, 21:43Відповідь на 3 від Amnesia

    некогда мне

     523.06.08, 21:55Відповідь на 4 від Володюсик

     а своих мыслей нет? всё копипастишь, сегодня особенно

      623.06.08, 22:24Відповідь на 5 від Amnesia

      є, але вони не блогерам сьогодні присвячені, sorry

       723.06.08, 22:35Відповідь на 5 від Amnesia

       а систер матиме доступ до нету на відпочинку

        823.06.08, 22:51Відповідь на 7 від Володюсик

        нет