хочу сюда!
 

Лола

40 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Мій лист до генпрокурора Пшонки

Генеральному прокуророві

п.Пшонці В.П.

м.Київ, вул. Різницька 13/15

Коцаби Руслана Петровича,

громадянина України, українця,

1966 р.н., проживаю в Івано-

Франківську, вул..Кармелюка 2/23,

ст.тел. 050-338-67-98

З В Е Р Н Е Н Н Я

українця Руслана Коцаби до Генерального прокурора В.Пшонки

з приводу наруги над Державним Гімном України

 

В ніч із 31 грудня 2010 року на 1 січня 2011 року в момент переходу годинника через 12-ту годину ночі, тобто, переходу з одного року на наступний, на головній площі України завжди лунає Державний Гімн України «Ще не вмерла України…», який транслюється всіма каналами на Україну.

Так було всі роки, відколи були прийняті Верховною Радою головні  символи нашої Держави – Герб Тризуб та гімн «Ще не вмерла України і слава, і воля» на слова П. Чубинського і музику М. Вербицького.

Слова і музика Державного Гімну України затверджені Законом України «Про Державний Гімн України», стаття 1, ще 6 березня 2003-го року і підписані тодішнім Президентом України Леонідом Кучмою. В тому ж законі сказано: «Стаття 3. Наруга над Державним Гімном України тягне за собою відповідальність, передбачену законом.»

Інакше, ніж наругою над Державним Гімном України, не можна вважати цьогорічний перехід з 2010-го на 2011-й рік! Всім відомий Гімн на головній площі України пролунав урізаним! З нього викинуті слова:

«Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.»

Хто вчинив наругу на Державним Символом?  Хто вважає себе таким собі «воріженьком», що із страху перед українським національним,  що став Державним,  Гімном на догоду правдивим ворогам вилучив слова із тексту?  Хто дасть належну оцінку організаторам цього ганебного дійства на головній площі України?

Впевнений,  що український народ правильно оцінить антиукраїнські дії таких засланих «козачків»  і, раніше чи пізніше, викине їх на смітник історії. Але належне реагування повинні здійснити офіційні особи, покликані захищати Закон і притягати винних в нарузі над державними символами до відповідальності.

Тому звертаюся до Генерального Прокурора України з вимогою відкрити кримінальну справу по факту наруги над Державним Гімном України, здійснену під-час святкування нового, 2011-го року.  Пропоную здійснити відповідні дії до керівництва Київської міської ради та Київської міської адміністрації стосовно встановлення винних у цьому ганебному факті знущання над титульною нацією.  Додатково  нагадую про передбачену законами України процедуру та терміни для надання письмової відповіді про факт наруги над Державним Гімном України.

 З повагою і надією на взаєморозуміння,       _______________________    /Р.Коцаба/

29

Комментарии

14.01.11, 22:24

о, первые осведомители

  Гость: Бодя Хмара

  24.01.11, 22:28

  http://hmaro4os.org.ua/lvivski-deputaty-vystupayut-proty-naruhy-nad-natsionalnym-himnom-yaka-vidbulasya-u-novyj-rik.html

   34.01.11, 22:41

   ти його дійсно послав?

    аноним

    44.01.11, 22:46

    так пшонка призначений для відмивання ворогів України, як до нього можна з таким звертатись? воно ж законами України не керується

     аноним

     54.01.11, 22:48

     вони вже слів з Гімну бздять, бздуни, знають шо скоро згинуть

      65.01.11, 07:58Ответ на 3 от Kalarati

      ти його дійсно послав?Звичайно, ще й доплатив 7 грн. за повідомлення про вручення... Наступною буде позовна заява до ВРУ і Яника про незаконність прийняття Податкового Кодексу...

       75.01.11, 07:59Ответ на 4 от аноним

       так пшонка призначений для відмивання ворогів України, як до нього можна з таким звертатись? воно ж законами України не керуєтьсяале мені якось після відправлення листа стало на душі легше... Спробуй сам!

        85.01.11, 07:59Ответ на 5 от аноним

        вони вже слів з Гімну бздять, бздуни, знають шо скоро згинуть

         95.01.11, 08:38

         поступил как законопослушный гражданин согласно закону о прокуратуре пшонка сама должна реагировать на такие вещи. а гражданин обязан сообщить о готовящемся или совершенном преступлении. только если не ответят жаловаться уже некому, о нарушении закона об обращении граждан. ну по крайней мере будет ещё один компромат. а вообще я их бы всех до гилляки

          105.01.11, 08:52Ответ на 5 от аноним

          вони вже слів з Гімну бздять, бздуни, знають шо скоро згинутьІ не кажіть))

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая