Грьобаний фотохостинг

Грьобаний imgBB! Цього тижня мінуснули ще 3 фотки! Такого неподобства не було на жодному фотохостингу (Яндекс.Фотки, Flickr, io.ua). Виходить, що з листопада вже зникли аж 9 знімків. Плюс — одне фото було забаговане, тому теж довелось замінити.

Дивно в усій цій історії, що зникли відносно свіжі фото, завантажені рік тому. Тож виходить, що термін життя фоток може становити лише один рік. Це взагалі капець! Дуже засмучує.Ну це добре, що у мене є час і можливість повернути все, як було. А якщо буду зайнятий?! І як же висловлювання, що все, що викладено в інтернет, буде там зберігатись вічно? Фігушки! Все тлін! Причому, не лише в реалі, а й у інтернеті. І, найголовніше, що ніхто не попереджає, що знімки можуть щезнути без особливих причин.

Чи може "забити" і нехай блог потихеньку гине, а все своє блогерство продовжувати у відеоформаті на Ютубі? Багато хто так робить.

Такі "приколи" відбивають бажання вести блог. Або, як мінімум, для нових матеріалів треба підшукувати інший фотохостинг.

Японські трицикли

Після побаченого відео з європейського музею Мазди, з якого дізнався, що першою машиною цієї марки був... вантажний мотоцикл, вирішив дослідити історію японських триколісних вантажних транспортних засобів. Так, саме таким чином їх можна назвати, оскільки вони можуть бути схожими на мотоцикл, моторолер, автомобіль або вантажівка. Порившись в інтернеті виявив, що інформація є лише про наймасовіші моделі. Але ж в Японії було багато виробників. Тож я офігів від кількості вантажних триколісок! Про деякі пошук видавав лише картинки з буклетів, без років виробництва і характеристик, тож подаю інфу, яку нагуглив. 

Можливо, й ви здивуєтесь таким незвичним транспортним засобам?

Перші трицикли були вантажними мотоциклами. Зокрема, на базі Харлей-Девідсона. Ну а деякі мотоцикли дивують розташуванням двигуна на передньому колесі (з однієї сторони, а з іншої сторони — бензобак).

Дегустація набору готових страв (відеоверія)

Відеоверсія нещодавньої дегустації набору готових страв.


Дегустація набору готових страв "Foodie Box"

Погода зовсім не сприяє зйомкам дегустацій, оскільки дні похмурі та темні. А на додачу ще й фотохостинг засмучує — за місяць зникло аж 5 фотографій. Але з блогом було пов'язано стільки цікавого, що закидувати цю справу не хочеться. Тому, незважаючи на засмучення і несприятливу погоду, прихопив додаткове освітлення і взявся за зйомки. Від цього аж настрій покращився. Хоч фотографувати і фільмувати було важко.

Отож, сьогодні у мене на дегустації набір готових страв. Його, чисто формально, можна вважати сухпаєм. Правда, він складається лише з основних страв. А ще зазначу, що давно хотів його спробувати. І ось, нарешті, це трапилось!

1. Набір готових страв "Foodie Box" складається з восьми страв: борщ український, розсольник класичний, суп рисовий з куркою, суп гороховий з куркою, гречана каша по-домашньому, плов з яловичиною, тюфтельки в томатному соусі, лазанья. Коштує 584 грн. Але є й менші (на половину) набори.

Порахував, що калорійність цього набору становить 1853 ккал. Це як половина денного сухпаю. Ну а ще завдяки цьому набору вперше спробував лазанью!

Підвищена сонливість

Щось останнім часом потягнуло на сон. Причому вночі важко заснути: то повітряні тривоги, то складно налаштуватись на спання, то спекотно, то в туалет часто бігається. А от вдень тільки займеш горизонтальне положення — майже одразу засинаєш. І ліки тут ні при чому, адже прийом заспокійливих вже припинив. Та й ніяких змін у прийом антидепресанта не вношу.

Не виклачаю, що однією з причин є похмурі короткі дні. Бо весь день враження, наче не світлий період доби, а надвечір'я. Та й невиспаний організм просить доспати.

Дегустація нового сухпаю армії України ДПНП-Р4 (відеоверсія)

Відео неочікувано набрало аж тисячу переглядів.


Блогерська прикмета

Помітив, що коли нічого не плануєш знімати, то погода гарна. А варто лише задумати зйомки — так день буде похмурий і темний. І нажаль, сонячні дні не обіцяють найближчим часом. Як фільмувати за таких умов не знаю.

Дегустація нового сухпаю армії України ДПНП-Р4

Не збирався цьогоріч робити дегустацію ще одного сухпаю. Тим паче, українського. Але побачив на маркетплейсі вигідну пропозицію нового індивідуального раціону харчування для ЗСУ, від якої важко відмовитись — адже коштувала всього лиш 289 грн., при тому, що у іншого продавця такий сухпай коштує аж 670 грн. "В чому подвох?" — запитаєте ви. Все діло в терміні придатності, який спливає до кінця року.

А як же ще один вітчизняний сухпай корелюється з небажанням дегустувати наші сухпайки через одноманітність? Тут все просто: інша упаковка/виробник і основна страва з квасолі. Ну і меню інше.

1. Сухпай ДПНП-Р4 (четверте меню) містить 4 основні страви в реторт-пакетах: суп гречаний зі свининою, кашу рисову зі свининою та овочами, кашу ячну з куркою та овочами, а також квасолю з яловичиною та овочами (чим і відрізняється від інших українських сухпайків). Енергетична цінність становить 3618 ккал. Вага нетто: 1,9 кг. І, так, це добовий сухпай.

За вмістом цей набір продуктів нагадує продегустований ДПНП-Р "Норма 15". Але, як описав вище, є дві відмінності. А ще вказано, що він вироблений для Національної Гвардії України.

Мінус фотки

Про збій в роботі фотохостинга вже писав. Але це не все — виявилось, що за два тижні, почергово, зникли аж 4 фотографії! Купу часу витратив, щоб знайти пропажу, але таки розібрався. На всяк випадок, написав у службу підтримки, але сумніваюсь, що дадуть відповідь (хоча раніше звертався, з іншого питання, так відповіли).

Неприємно. І ще більше розчаровує в блогерстві. Правда, зникнення фоток було і на Яндекс.Фотках, і на Flickr, і на io.ua.

Повернення відключень

Вчора після тривалої перерви двічі зникала електрика (спершу під час роботи за компом tears ). Мабуть, від перенавантаження: бо на вулиці холодно. А сьогодні виходив надвір у справах — так у центрі гуділи генератори і не працював світлофор. Та й родичі кажуть, що відключення світла повернулись. Правда, нас поки це не стосується. Але короткочасно електрика може зникати (що погано). Там й не виключено, що не здайдуться "добродії", які попросять, щоб й нам струм вимикали. Тож саме час перейти на ноутбук (до речі, цей допис пишу саме з ноута).

Єдина надія, що зима буде теплою і опалювати не буде потреби. Бо виходить, що електрика може зникнути в найхолодніший день.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
203
попередня
наступна