хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Генератор бази Третього Рейху і досі працює?

  • 26.07.14, 02:29

 

Відчути смак пригод і історичних таємниць можна лише в пошукових експедиціях. Одна з таких абсолютно секретних місій нещодавно стартувала у західних районах України. Деталі не розголошуються, але вже є сенсація.

Група досвідчених дослідників розпочала детальне вивчення маловідомих інженерних споруд, створених нацистами у не зовсім зрозумілих нам цілях. Спеціалісти про них фактично не пишуть, а фантастичні оповідання містиків лише підігрівають інтерес авантюристів та скарбошукачів. Однак, ця тема для людей, що хоч раз до неї реально доторкнулися є далеко не пізнавальною... Питань, загадок, ребусів, участі найекзотичних спецслужб, релігійних фанатів, неонацистів тут аж занадто... Тому, у пресу потрапляють крихти інформації.

Члени команди часопису "Музеї України" беруть безпосередню участь у далеко не безпечних дослідженнях. Нині обговорюється участь керівництва журналу у вивченні знахідок. Сподіваємося, вдасться оприлюднити деякі вражаючі деталі.

Третій Рейх то не путінська Росія...

Отож, після стартового обстеження гігантського підземного інженерного комплексу, знайдено кілька енергошахт з великою кількістю різнокаліберних дротів у відмінному стані. Звідки і куди вони ведуть поки що невідомо. Пошуковці були шоковані тим, що декілька дротів виявилися під робочою напругою десь у 10-12 вольт! Довго не вірили. Привезли обладнання - так, звідкись подається електричний струм і ЩОСЬ його споживає! Працює якась допоміжна система!

Версія з якимись надпотужними акумуляторами відпала відразу. 70 років у робочому стані? Фантастика! Можливо, використовується якийсь неймовірний конденсатор? Значить, десь у підземеллях діє якийсь генератор? Може щось термальне? Задачка!

Пошуки тривають. Можливість підключення до сучасної телефонної мережі виключається.

Інженери висунули дуже обережну гіпотезу про якусь міні-електростанцію, яку спорудили на якомусь підземному водяному потоці. Але, який метал, які підшипники турбіни витримають скільки років вологи? І яка саме система отримує живлення? За що відповідає?

Зразу зазначимо, сотень тонн золота знайти не сподіваємося. Всі коштовності німці могли спокійно вивезти. Як і Бурштинову кімнату...

Найімовірніше тут проводилися якісь наукові дослідження. Механіка, електрика... Може, щось космічно-авіаційне... Придумати можна будь-що. От що там насправді?

Поки що все проходить як таємничий генератор. Діючий генератор бази Третього Рейху...

Наша команда вже не вперше опиняється поруч з такими знахідками. В Німеччині ще триває епопея довкола "бункера Аненербе", кілька років тому знайденого в Альпах. Ми публікували фотографії дивних документів з розрахунками, речі з Тибету, нацистські нагороди... Там було і чимало витворів мистецтва, які потихеньку виникають на невеликих європейських аукціонах... Нащадки померлого Хранителя вже зрозуміли, що їм перепало...Спробуємо роздобути ще якусь інформацію...

В тих же Альпах ми ганялися за картинами зловісного доктора Менгеле, які хотіла заполучити група колишніх офіцерів КГБ, які аж занадто уважно читають наші сайти. І цікавляться мистецтвом... Вони ж через нас засвітили ще одну таємну базу наці.

Були танки-сейфи СС під Вінницею, які і досі шукають...

Потім була епопея довкола кортика з координатами в Антарктиді. Дослідження про останній рейс Конвою фюрера з 11 субмарин, які вивезли головних наці з бази Гельголанд в Чилі і Аргентину... Те розслідування ми вже робили з американцями. Знайшли сина старпома - живе в США. Субмарина Рейху з повністю українським екіпажем... Було чимало шуму...

Тележурналіст Костянтин Стогній навіть організував в Антарктиду і Південну Америку експедицію. Одну із затоплених субмарин знайшли, зафільмували... Тож, дуже може бути, що Гітлер з оточенням зумів втекти. Докази є... Хоча, що то дає?

...А нині нас дуже цікавить загадковий інженерний підземний комплекс фашистів. І таємнича система, яка скільки років ЗВІДКИСЬ отримує електроенергію...

Пошуки тривають. Колись напишемо...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

0

Коментарі