Музей плакату ігнорує ТV Росії та 6 країн
- 22.04.14, 02:01
Санкції проти тоталітарної Росії можуть бути і персональні. Музей плакату теж солідаризувався з міжнародним співтовариством, категорично заборонивши будь-які зйомки ВСІМ телекомпаніям Росії, Білорусі, Казахстану, Північної Кореї, Куби, Венесуели та Вірменії на своїх виставках.
Останнім часом діяльність російських журналістів-пропагандистів в Україні все більше нагадує продуману інформаційну диверсію, мета якої - дестабілізація ситуації в регіонах, підтримка сепаратизму та тероризму. Людей буквально зомбують лавиною брехні та перекручувань. Постійно лунають антидержавні заклики, право на суверенітет взагалі ігнорується.
Освічені люди з нормальною психікою ті лайнометні програми взагалі ігнорують, але, є інші, менш стійкі категорії населення. Їх дії ми вже побачили в Криму, Донбасі, Півдні...
Справа в тому, що путлеровські пропагандисти давно зачистили інформаційний простір, витіснивши чесних професіоналів, замінивши їх відвертими збоченцями і наркоманами без совісті, моралі, освіти. Крім нацистської доктрини рашизму, яку вони істерично популяризують, ті вузьколобі створіння більше нічого не сприймають.
-Маючи чималий досвід спілкування з так званими раша-журналістами, ми переконалися, що їх цікавить лише негатив про Україну! - розповів заступник директора Музею плакату України при журналі "Музеї України" політолог Сергій Пархоменко, - Найсвітлішу нашу подію чи свято вони подають як якесь бісівське антиросійське дійство, штучно створюючи ворожнечу між нашими народами. Процес окупації Криму вони показали як ритуальний відьомський шабаш! Їх дії по розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, порушенні територіальної цілістності України на Донбасі, вже підпадають під кілька серйозних кримінальних статей. Наша влада чомусь залякано мовчить. Тому ми і вирішили на крихітній підконтрольній нам виставковій території у 30 квадратних метрів, зробити зону вільну від інформаційного бруду! Закликаємо керівників державних, комерційних, громадських, політичних структур повністю ігнорувати російські телеканали і ЗМІ країн-сателітів!
Музей плакату з перших днів підтримав Майдан. Створена у грудні 2013 року сторінка на Фейсбуці, взяла всі ФБ-рекорди серед офіційно зареєстрованих музейних закладів як України, так і Європи. У драматичні дні протистояння її відвідувало до 200 тисяч читачів з переважної більшості країн світу. Довкола Музею сформувалася вже легендарна Плакатна сотня художників, фотошоперів, демотиваторщиків, які миттєво реагують на всі знакові політичні події.
Зрозуміло, що Музей плакату, який творять і інформаційно підтримують досвідчені журналісти, політологи, історики, музейники, постійно опиняється в зоні уваги великих ЗМІ, у тому числі міжнародних. Нормальних колег у Музеї плакату завжди гарно зустрічають, допомагають.
- Довіри до російського телебачення у нас немає! - заявив Голова Ради Музею плакату, доктор історичних наук, член Політради Правого сектору Павло Гай-Нижник, - Їх рівень ми побачили з анекдотом про візитку Яроша. І не тільки. То вороги. І ставитися до них ми повинні відповідно...
Великою популярністю користується виставка "Плакати Майдану", яку змонтували ще 27 лютого. Днями відбудеться пресова презентація виставки плакату "Крим - це Україна!". Можна лише уявити як подадуть ці проекти путлеровські пропагандисти!
До речі, на авторів гострих сатиричних робіт на нинішніх лідерів тоталітарного антиукраїнського блоку, які є громадянами тих нещасних держав, йде справжнє полювання місцевих спецслужб. Саме через це, десь 80% робіт з віртуальної колекції Музею плакату, що нараховує десь 7000 творінь, є анонімними. Художники просто бояться. "Істинні рашен-арійці" можуть за гумористичну картинку дати конкретний судовий вирок... Чи розправитися десь у темному кутку...
Росію і росіян щиро жаль. Група гебістів так опустила і принизила таку прекрасну країну з миролюбним народом. Сподіваємося, це ненадовго.
Колись і над Кремлем піднімуть прапор свободи...
А поки Музей плакату ввів власні маленькі санкції. І якщо їх підтримають інші - Україна переможе!
Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі "Музеї України"
Коментарі