Борщівська вишиванка чоловіча

На сайті Велика Покупка  Ви можете за розумну ціну придбати вишиванку борщівську машинної вишивки. Завдяки добре підібраним кольорам дана вишиванка буде гарно виглядати на кожному .
Купити недорого зі знижкою можна перейшовши за посиланням Борщівська Вишиванка чоловіча. Або перейти на сайт big-buy.com.ua та в пошуку ввести артикул 145-990
Наші менеджери допоможуть з розміром, способом доставки та оплати.
Приємних покупок!

Домоткане полотно, різні кольори

Домоткане полотно для вишивання:плать, вишитих сорочок,блузок та ін.

В наявності:
-Домоткане полотно різних категорій
-Біле домоткане полотно
-Чорне домоткане полотно
-Кольорове домоткане полотно
-Гребінне домоткане полотно
-Домоткане полотно з лавсановою ниткою
-Рушникове домоткане плотно для вишивання рушників

Зручно:
-Швидке оформлення замовлення
-Покупка в 1 клік
-Оплати при отриманні або на карту приват банку
-Швидка доставка замовлення всіма транспортними компаніями.

Акрилові нитки для вишивання ( шовкові нитки)

Дані нитки фасуються по 20 та 50 грам, а також чорні та червоні в бабінах по 200 грам.
Чому у нас:
1. Великий вибір
2. Вибір по каталогу (каталог в низу сайту)
3. Швидке оформлення на сайті або по телефону
4. Покупка в 1 клік
5. Оплата на карту приват банку або при отриманні товару.
5. Швидка доставка


Українська вишиванка

Українська вишиванка 

У невичерпній спадщині духовної культури нашого народу є особлива, винятково важлива її частина – вишивка –духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

«І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала,

І рушник вишиваний на щастя, на долю дала».

Ці рядки відомої пісні на вірші видатного поета Андрія Малишка засвідчують, що на манівцях життя нашою супутницею була, є і завжди залишиться вишивка. Хрестик чи гладь, мереження чи вирізування на лляних, конопляних, бавовняних тканинах споконвіку милують око, радують душу, дають думу, дають працю рукам і думці.

Тому цілком справедливо і заслужено буде сказати, що вишивка є одним з найрозповсюдженіших і найдоступніших видів українського народного мистецтва. Це класичний вид народної творчості, а, отже, живуче кришталево чисте джерело, яке дарує нам багатство здорових творчих сил народу, допомагає осягнути висоти його мистецького хисту.

В українській народній вишивці при єдиних спільних ознаках притаманних всім регіонам України, чітко виступають локальні відмінності, логічно обґрунтовані географічними, історичними та соціальними факторами. Життя народу в певному середовищі, його побут, звичаї, природа, навики праці, критерії розуміння краси спричинились до відмінних принципів в окремих осередках, районах, селах. Тому узори та зображення на українських вишивках можуть бути виконані вручну на різних тканинах, шкірі, та інших матеріалах лляними, бавовняними, шовковими, вовняними нитками, а також бісером, коштовними камінцями тощо.

Вишивка – це орнаментальна скарбниця колективного генія. В ній втілено чудеса народної вигадки, фантазії, геометризований метод зображення краси землі, природи, сонця, людини.

Сучасна народна вишивка розвивається на основі традиційної спадщини минулого і досягнення художньої культури українського народу. Її

розвиток проходив у єдиному русі сучасного народного мистецтва, підпорядковуючись його загальним основам. Відкривши сторінку нашого сайту, Ви потрапите в царство найбільшого українського скарбу, найбільшого надбання та гордості нашого народу, які здобувалися віками.

В нашому магазині Ви зможете вибрати саме ту вишиванку, яка припаде Вам до душі найбільше – чи то буде стримана та проста покутська вишиванка, чи то буде строката багата гуцульська, а чи може символічно багата трипільська.

Вдалого Вам перегляду та покупок!

Натуральна ВОВНА. Властивості вовни.

Натуральна ВОВНА. Властивості вовни.

Натуральна вовна - м'який природний матеріал, який отримують у процесі стрижки тварин. Використання вовни в якості матеріалу для виготовлення одягу відомо дуже давно, причому в основному для її отримання розводять овець спеціальних «вовняних» порід.

Крім цього, шерсть «поставляють»  інші тварини - ангорські кролики, кашмірські кози, лами, собаки. Популярні теплі і м'які светри з верблюжої вовни. Термін «натуральна шерсть» позначає, що даний матеріал отриманий з живої тварини і має не більше 7% домішок інших волокон.

Вовна пружна, еластична, міцна, володіє хвилястістю волокна (чим тонша шерсть, тим вона більш хвиляста). Звивистість (хвилястість) сприяє отриманню пухкої і пружної пряжі, а також збільшенню терміну носіння виробів. Завдяки хорошій пружності вовняні вироби не мнуться і довго зберігають гарний зовнішній вигляд.

Вовна гігроскопічна, тобто здатна поглинати воду. При високій вологості вона може увібрати в себе до 33% вологи щодо власної ваги, не будучи мокрою на дотик і повільно віддає її в навколишнє середовище.

Коефіцієнт теплопровідності в вовни нижчий, ніж у багатьох текстильних волокон. Саме тому вовняна постіль є найбільш теплою.

Основна речовина, з якої складається вовна: кератин - відноситься до групи білкових (протеїнових) речовин.

Вовна у всі часи цінувалася за свої цілющі властивості. Ще в давнину люди позбувалися від зубного і головного болю, обмотуючи голову вовняною хусткою.

Вовняні вироби особливо рекомендуються людям, страждаючим радикулітом або ревматизмом. Радикуліт - захворювання, пов'язане з хребтом. Людям, страждаючим радикулітом, протипоказано спати на пухових постелях. У нічні години температура тіла трохи знижується, і людина намагаючись зігрітися, закутується в ковдру, але скидає її через деякий час, оскільки в кінцевому результаті стає занадто жарко. Вологе тіло миттєво переохолоджується і вранці ми вже не в змозі повернути шию або нагнутися. Це відбувається тому, що тіло, що потребує сухого тепла, не отримує його під пуховою ковдрою, яка не пропускає повітря. Вовна ж вбирає вологу, дозволяє тілу дихати і нейтралізує шкідливі речовини, які виділяє з потом шкіра.

Завдяки тому, що вовна, з якої робляться наші вироби, не оброблена хімікатами і барвниками, в ній збережені її біологічні властивості і настільки корисний для здоров'я ланолін.

Вовняні вироби рекомендуються також людям, страждаючим:

     остеохондрозом;

     ортопедичними захворюваннями;

     алергією;

     астматичними (бронхіальнимизалозами) захворюваннями;

     порушеннями кровообігу.

 

  За ніч, спляча людина втрачає при потовиділенні від половини до цілого літра вологи. Вовна вбирає вологу в сім разів швидше, ніж будь-яке інше текстильне волокно, що дозволяє тілу залишатися сухим і теплим.

Завдяки своїм особливим властивостям, схожими до властивостей людської шкіри, вовна підтримує ті кліматичні умови, які необхідні для організму. Недарма сини пустелі з часів Мухаммеда і донині, носять бурнуси з вовни, які вдень захищають голову від палючого сонця, а ночами від холоду.

Уже століття тому знаменитий дослідник властивостей вовни, професор Йегер, встановив, що вовна може нейтралізувати шкірні випаровування. При нормальних умовах вовна слабо електризується і не утримує частки пилу. Незважаючи на лускату будову і природну курчавість, вовна відноситься до гладких волокон. Вона відштовхує воду та інші рідини. Внаслідок великого об'єму повітря, укладеного у вовні, вода і миючі засоби легко проходять через неї і розчиняють бруд.

Отже, до числа незаперечних переваг вовни належать такі:

    дозволяє тілу дихати;

    нейтралізує отруйні речовини, що виділяються разом з потом людини;

    тримає тіло в сухому теплі;

    еластична;

    має властивість залишатися чистою.

Основну масу вовни, що переробляється в промисловості, становить овеча. Вона має всі ті ж характерні особливості, які були перераховані вище. Зокрема варто зазначити, що сьогоднішні дослідження гігієни сну можуть підтвердити, що овеча вовна, пострижена з живої тварини, нейтралізує отруйні речовини.

Як уже згадувалося, вовняні тканини, виробляються в основному з овечої вовни, які у продаж надходять під назвами бобрик, бостон, букле, велюр, габардин, діагональ, драп, коверкот, плюш, Ратин, фай, шевйот, шотландка та ін., з котрих шиють якісний одяг. Проте з вовни виробляють не тільки одяг, а й інші вироби - хустки, кашпо, палантини, чуні, подушки а також її використовують в якості наповнювача для ковдр. Багато чого з таких виробів Ви можете купити в нашому магазині.

Наш Магазин


Чоловіча вишиванка «Ясне сонечко» ручна робота

Чоловіча вишиванка « Ясне сонечко » ручна робота

Ця чоловіча вишиванка « просякнута » геометричним орнаментом. Це видно неозброєним оком. Геометричні фігури, які бачимо на сорочці, а саме: коло і ромби  (саме вони складають основний узор) – вибудовують певну картину і символізм.

Не випадково основою малюнку є коло, адже саме ця фігура за народними віруваннями повязана із небесними світилами, в першу чергу Сонцем. А Сонце для прадавніх українців було символом всевидящого божества, центру буття всесвіту, моральної чистоти та духовного світла.

Сонце – це найдавніший космічний символ, який відомий всім народам, і означає життя, джерело життя, світло. Здавалося б, смішна назва для чоловічої сорочки – «Ясне сонечко», та під неї криється глибокий зміст - з солярною символікою зв'язуються такі характеристики, як верховенство, активність, героїчне начало, всевідання.

Ця надзвичайно красива сорочка повинна стати чудовим доповненням для чоловіка сильного духом із лідерськими задатками. Злившись в одне ціле із вишитою сорочкою, Ви зможете утворити гармонію між власними бажаннями та можливостями, «Ясне сонечко» додасть Вам натхнення та творчого потенціалу, допоможе реалізувати себе в конкретних напрямах діяльності.  

Чоловіча вишиванка « Волинська »

Чоловіча вишиванка «Волинська»

Здавна волинська вишиванка славиться своєрідною красою. В ній завжди переважали чіткі, прості геометричні візерунки.

Вишиванка ручної роботи «Волинська» вражає своєю простотою та вишуканістю водночас. Ефект цієї вишуканої простоти підсилюється тим, що для вишивання використано один колір ниток на невибіленому льоні. До речі, це основна характерна відмінність волинської вишивки від інших українських. Дуже часто, наприклад, шили червоною ниткою на білій або сірій полотнині.

Королівська стриманість, класична легкість та елегантність – все поєдналося в тонких геометричних лініях на лляному полотні, спокушаючи найвибагливіших та найвимогливіших покупців.

Наш сайт big-buy.com.ua

Чим корисний чай з каркаде?

Купити чай Каркаде

Чай каркаде є квітковим чаєм і виробляється з квіток гібіскуса. Це - рослина, що належить до сімейства мальвових може бути, як однорічною трав'янистою рослиною, так і багаторічним чагарником. Всього налічується близько 150 видів цієї рослини. Серед сортів гібіскуса, які вирощуються в декоративних цілях, найцікавішим для нас є гібіскус сабдаріффа, або розелла. Гідність цього чудового чагарнику в тому, що всі його частини вживаються в їжу. Замість овочів їдять листя, а квітки заварюють як чай. Квіти гібіскуса можуть використовуватися для приготуванні варення, кондитерських виробів і желе.

Старовинні арабські медичні трактати називають чай каркаде ліками від усіх хвороб. Цей напій протягом усього свого існування отримав безліч похвальних імен, таких як: «королівський напій», «напій фараонів» та ін. Чай каркаде мав величезну популярність у стародавньої знаті, в тому числі і у єгипетських фараонів.

Чим же корисний чай каркаде? Давайте спробуємо розібратися.

Напій, отриманий з квітів гібіскуса дуже багатий антиоксидантами, які, як відомо, мають омолоджуючу дію. Вони сприяють захисту організму від впливу на клітини вільних радикалів, і завдяки цьому запобігають утворенню доброякісних і злоякісних пухлин.

Квітки гібіскуса мають червоний колір завдяки речовинам антоціанам, які мають Р-вітамінну активність і тим самим сприяють зміцненню стінок кровоносних судин, регулюючи їх проникність. Напій дуже корисний людям, що мають проблеми з судинами.

У квітках гібіскуса міститься лимонна кислота в достатній кількості, яка допомагає поліпшенню загального стану організму, що, в свою чергу, є профілактикою простудних та інфекційних захворювань.

Лінолева кислота, яка входить до складу квіток гібіскуса, блокує появу холестеринових бляшок на стінках судин і розчиняє жир, непотрібний організму.

Каркаде також використовується як спазмолітичний і сечогінний засіб.

При різних захворюваннях з його допомогою можна знижувати температуру тіла.

Вітаміни на чолі з вітаміном С і незамінні жирні кислоти, допомагають від стресу і хронічної втоми, покращують метаболізм мозку. Відомо про його благотворний вплив на сечостатеву систему. Тому каркаде можна успішно використовувати для відновлення чоловічого здоров'я.

Витягнуті з напою заварені квіти гібіскуса, також вживають в їжу. Пектин, що входить до складу гібіскусу сприяє виведенню з організму солей важких металів. Він здатний, як губка, вбирати токсини і шлаки, які, накопичуються в організмі і виводити їх природним шляхом.

Якщо ж приймати каркаде натщесерце, його можна використовувати як антипаразитичний засіб.

При похмільному синдромі каркаде цілком може замінити капустяний розсіл - він здатний з успіхом позбавити організм від продуктів розпаду алкоголю.

Чай каркаде містить фруктові кислоти, амінокислоти, антиоксиданти, макро-і мікроелементи, легкозасвоювані вуглеводи, біофлавоноїди і різні вітаміни.

 

Ми з'ясували, чим корисний чай каркаде, але у цього чудового напою є і протипоказання. Чай каркаде протипоказаний людям, страждаючим гастритом з підвищеною кислотністю і виразковою хворобою, так як підвищує кислотність шлункового соку.

При загостренні сечокам'яної і жовчнокам'яної хвороби також не рекомендується вживання чаю каркаде.

Також можливі індивідуальні алергічні реакції, які варто враховувати.

Існує хибна думка, пов'язана з напоєм каркаде: вважають, що гарячий чай підвищує тиск, а холодний - знижує його. Це неправильне твердження, оскільки в шлунок чай надходить уже приблизно однієї і тієї ж температури.

Також багато інших товарів на сайті big-buy.com.ua

М'які іграшки, Українські вишиванки, Чай, Кава ФІТО

http://http://big-buy.com.uaТут можна купити М'які іграшки, різних видів, доставка по всій україні, 
при покупці двох та більше іграшок 
доставка по всій україні.

Також ви можете купити:


ЗНИЖКА 4% - Всім хто купить будь який товар до 1 січня 2016 року