Степан Бандера.Точно герой?

  • 05.12.18, 21:11
Ги,уявив збентеженність наших,та радість просепарсько-кацапських троликів... Насправді ж з Котиком усе гаразд,й прочитавши новин вирішив урешті озвучити свою власну думку щодо визначного діяча у нашій історичній науці. Отже,за порядком,а ви шановні перед писаниною гнівоти уключить таки своі мізочки. Отже,герой-саме поняття серед багацька малює в уяві такого вуйка з кулеметом й т.і. Насправді Бандера не герой.Він наш Ленін. Так,саме це слід розуміти,перед тим як назвати себе &quot...

Читать дальше...

Котик ся повертає по малинько ;)

  • 13.10.18, 13:44
Остання відпустка за дивним контрактом "до кінця особливого періоду", плавно перетикає у три ненависні міністром оборони й рештою шакалья(ги,Женя обзива нас кошаків " хадами",бо сам нелюдь,а шакал!!!)..... ДМБ!!!! Але курча...я тут всіх знаю...я тута так вже звик...й вас нікого не дістаю своіми блогаме й камаме - бо курва та де гуляйу тирнету нема!) Короче,цікавеньке питаннячко:сі полишити оте отвійсько чи ні??? Ніби я тут вже й усіх знайу....))))
[Присоединенное голосование]

Сьомого вересня...

  • 07.09.18, 21:31
Сьомого вересня тихо й без шорхоту, Штірліци дахами та буєраками, З листям та гілками,без жодного гуркоту, Ставлять антени на кожен гараж та паркан. Потім тихесенько,щоб жодная жіночка, Не здогадалася смажать шашлик... Щоб на самогоні та пиві без піночки, Не попалилася розвідка,святкуя оцю свою мить! Вітаю всіх розвідників з професійним святом, Виходимо котики,білочки,клени та дубки на люди! ЗІ СВЯТОМ РОЗВІДНИКА!!!
[Присоединенное голосование]

+-+-+

  • 21.08.18, 23:57
Пришвидшеними темпами повернулася бригада Містечко невеличке святкує перемогу, Аватари йдуть штурмувати місцеві кавомати: Ми знову вдома - рятуйте Яворова!

А Кота ж забули.

  • 13.06.18, 23:02
Ось так воно - пійди на війну воювати за найкраших приятелів з ЮАЙЕЙ- й забудуть....Мав дохлого ДР й то ніхто не привітав....Ех,та хай Вам усім щастить!))))Але,Льошкин_Кот живий,жив та жити буде!!!73!88!

Меrry Christmass!!!!

  • 20.12.17, 23:07
Всім мої вітання,так я саме та гадина,яку звуть- Льошкин Кіт!Й я оце знайшов нагоду вітати Вас усіх вітати з Різдвом(А пригадуєте,як я казав: що"в Україні стане все гаразд,лише тоді,як ми святкуватимемо Різдво не по-сатанинські,тобто не "обрізатимемо Христа у утробі Матері !го Невиної,а лише за появою на світ!"Нарешті,Ми вінчуємо Різдво (25-го),а за ним Обрізання Господнє- 1 січня(Св.Василя),Як вінчує УВЕСЬ ХРИСТИЯНСЬКИЙ СВІТ.Ваш,Льошкин Кіт:Я вірю у нашу Україну,я воював...

Читать дальше...

[Присоединенное голосование]

Sie stress mich(кавер до флешмобу)

  • 16.03.17, 11:22
Im unsere walde Sie tanzen sehr lustig Sie tanzen sehr wielde Sie laufen lustig Der stress mich Sie stress sehr Sie stress uns Um gluklich zu kommen Im unsere menshen Sie mit frie bekomen Sie machen sonneshe Und gedishte fur alles Der stress mich Sie stress sehr Sie stresse uns Um gluklich zu kommen
[Присоединенное голосование]

Чхаєш на закон - отримай в дюньдєль.

  • 14.03.17, 21:50
Якщо вірити новинам, Парасюк отримав по писку. На мою думку, дуже правильно отримав й шкода, що мало. Взагалі, ці прибічники конкретного олігарха давно заслужують за приховування під патріотичними гаслами своїх суто цілей. Рвуться свині до корита(поближче, ніби ще не дісталися!) й ніфіга не роблять корисного. Який Майдан? Курча їм лисого-самі розхитують ситуацію, погіршують як можуть, шкодять й як шлюхи грають пуці на руки... Мало таки йому дали, хоча.... Ніби й дрібничка, але приємно!)))
[Присоединенное голосование]

Кота бачиш? А він тут є!!!)))))

  • 12.03.17, 18:55
Мож хто не бачив, мож хто забув як виглядає Кіт!))) Заразом й нагадаю ;) http://photo.i.ua/user/5687913/482695/14465032/
[Присоединенное голосование]

Пра (пиричьоркнутайа ё) Йолку.

  • 07.03.17, 20:02
Езть у нас крутайа тьолка, И ни дерева ана, хоть Йолка, Агонь-бАба, блогер-машына, Стихо пишыт у камина, Нибаицца видь огньа, Ваще, смелайа ана,- Сала запраста абломид, Абаржот и смег нагонид, Колит словам, словна хвойей, Так шо нефиг сквернасловидь! Ф обшым, Йолачка ще та-- Из Запарожыйа краса!!!
[Присоединенное голосование]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая