хочу сюда!
 

Anna

48 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 45-60 лет

Відкрий себе з Дитячо-юнацькою спортивною школою при МАУП!

На території Міжрегіональної Академії управління персоналом розташована Дитячо-юнацька спортивна школа. Тут проводяться тренування з кікбоксингу та рукопашного бою для дітей з 5 років. У школі можна підготуватися до спортивних змагань, зміцнити здоров’я та розвинути фізичну силу та витривалість.  

Бойові мистецтва викладають відомі тренери, такі як Безверхий Дмитро Ігоревич, Чемпіон світу з кікбоксингу, Чемпіон світу з таеквондо; Гартвич Олександр Георгійович, майстер 10 дана з рукопашного бою, Почесний доктор Академії бойових мистецтв (США); Ушинкін Андрій Володимирович, майстер 4 дана з рукопашного бою, та Гартвич Андрій Олександрович, майстер 2 дана з рукопашного бою.

Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи вже почали свій шлях у спорті, і у досить юному віці досягли неабияких перемог — серед них Переможець Кубка Києва з кікбоксингу, призер чемпіонату Київської Конфедерації серед юніорів, призер Кубка України серед юніорів з кікбоксингу.

Школа пропонує безкоштовно відвідати перше пробне заняття. Якщо ви прагнете виховати характер та силу волі, загартувати тіло і дух, навчитися перемагати та досягати мети — вам варто спробувати сили у бойових мистецтвах! І вік не має значення — адже почати ніколи не рано!

https://sportmaup.com.ua/

вул. Фрометівська, 2, корпус №6
+380633438181


0

Комментарии