хочу сюди!
 

Жанна

56 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 45-60 років

Розмір має значення: дивовижний Мегабургер в гастробарі OSOKIR

Мрія - це заповітне бажання, метою якого є щастя. Заради неї людина може перевернути гори та подолати будь-які перешкоди. Звісно, у кожного своє уявлення найбажанішого, але чи знаєте ви, як виглядає універсальна мрія кожної людини? 
У гастробарі OSOKIR її можна не тільки побачити, але й доторкнутись до неї і навіть спробувати на смак. Наша мрія неймовірно смачна, ситна й дивовижно неосяжних розмірів, а ім'я їй - Мегабургер. Надзвичайно соковита котлета з яловичини, з помідорами, листям салату, солодкою червоною цибулькою й фірмовим соусом BBQ від Шефа – в обіймах неймовірно лагідної булочки! Вихід цього щастя аж цілих 700 г, а ціна - 300 грн; не наїстися таким бургером просто неможливо! Ймовірно, вистачить для всієї родини!)

Окрім цього, в нашому гастробарі ви знайдете найсмачніші та найвідоміші смаколики американської кухні: пікантні крильця та соковиті бургери, найсвіжіші салати та найситніші основні страви, цікаві десерти та найп’янкіші напої! Ми здійснюємо будь-які ваші гастрономічні мрії – а до кінця січня кожного дня з 17:00 на всі страви основного меню та коктейльну карту (окрім води, соків та пива) ще й діє неймовірна знижка – 30%! Не проґавте можливість скуштувати наш зірковий Мегабургер або традиційні та авторські шедеври американської кухні!

Чекаємо на вас!

OSOKIR GastroBar
Дніпровська набережна, 14
 097 772 6581
https://www.facebook.com/OSOKIR/
Jcj
0

Коментарі