Профиль

Magneto83

Magneto83

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Удачный день

  • 03.12.14, 18:33

lol Решил написать заметку о том, как сегодня мне легко работалось без начальства. Как оказалось начальство было на аварийном порыве на Воздухофлотском проспекте и проспекте Победы, где мы решили "подморозить" детей  в Охматдетеlol  Пусть помёрзнут, чё им там сделается. Мне сегодня работалось очень хорошо. Почаще бы порывы такие былиpodmig

Судьба Милошовича?

  • 13.11.14, 16:31

В Киев прибыла делегация Международного суда ООН (Гаагский трибунал) для сбора доказательств по обвинению бывших должностных лиц в преступлениях против человечества и привлечения их к ответственности.

Об этом сообщают в пресс-службе Генеральной прокуратуры Украины, пишет «Слово и Дело».

Сегодня с членами делегации встретился генпрокурор Виталий Ярема. На встрече стороны обсудили результаты расследований событий в Киеве прошлой зимой.

«В ходе встречи стороны обсудили ход и результаты расследования уголовных производств относительно событий, связанных с разгоном мирных демонстрантов, причинением телесных повреждений, а также убийствами граждан в период с ноября прошлого года по 22 февраля 2014», – сообщают в пресс-службе ведомства.

Читайте также: Несмотря на санкции, Янукович и компания могут свободно получить «шенген»

По словам руководителя отдела анализа ситуаций Гаагского трибунала Имре Роже, главная цель визита – выяснить, действительно ли подпадают под юрисдикцию суда те преступления, которые были совершены на Майдане.

Напомним, 17 апреля секретарь Международного уголовного суда получил поданную Украиной декларацию о признании юрисдикции МКС в отношении преступлений, совершенных в центре украинской столицы с 21 ноября 2013 по 22 февраля 2014, тем самым подтвердив готовность осудить бывший украинских чиновников в случае признания их действий преступлениями против человечества.

Річниця Майдану

  • 07.11.14, 21:48

Минув рік з початку подій на Майдані. Чого ми досягли? Ми почали дивитися на речі інакше? Мабуть все ж таки так. Незважаючи на всі ті події що сталися потім, не дивлячись на війну, яку веде з нами ворог. Скажу від себе, коли Росія почала свої "маневри" на кордоні з Україною, я спочатку навіть не повірив, що таке взагалі можливо.hypnosis  Але зараз вже я сприймаю це, як факт, що стався.

Як ми будемо жити далі з сусідньою державою після війни, я особисто не уявляю. Але тепер ніколи вже не буде так, як було до цього -- це я можу сказати напевне.  

Рік назад народилася нова Україна! Якою вона буде, залежить тільки від нас -- простих людей. Коли ми -- громадяни, всі повіримо, що саме ми, а не гроші, можемо змінити державу, тоді цій країні бути. Всі мають в це вірити, нвіть ті, хто не був на Майдані, і хто проти Майдану. Всі мають вірити в себе і в свою державу, якою б слабкою і безнадійною вона зараз не здавалася. А особливо мають вірити в перемогу наші хлопці з лінії фронту. Слава Героям нової вільної України! 

Закінчується час гарних лозунгів, треба працювати, і працювати всім на благо держави. Патріотам Донбасу і Криму можу сказати тільки одне -- тримайтесяunsmile  Зараз дуже багато брехні. Але навіть серед всієї брехні треба просто любити свою землю, і свою державу!


Слава Україні!


Про українців і росіян

  • 05.11.14, 19:01

Зараз багато говорять, що ми українці відстоюємо свою незалежність, воюючи з Росією. А тепер поміркуйте. І поміркуйте на рахунок того, яким чином наші люди в цілому, а можновладці тим більше, заробили свої гроші. Почнемо з самого верху. От наш президент, який казав, щоб його почули всі, що він продасть РОШЕН, продав?podmig  А податки ти сплатив всі, коли був головою РОШЕН? Тпер будучи президентом, виконуючи Конституцію України, президент України, так само, як і будь який чиновник (народний депутат) не має права мати нічого, що приносить прибуток. И у нас всі, так само як і у Росії виконують норму цього законуpodmig  Тепер ми хочемо, щоб нам допомогла Європа. А у Європі, якщо ти купив "Мйбах", маючи зарплату 2 тисячі гривень офіційно, і сплативши з них податок, а "Майбах" коштує 500тис. доларівpodmig , ти сідаєш років на 15, але не в "Майбах" а за гратиlol. А тепер подумайте, що буде з Порошенком, якщо Росія оприлюднить у Європі, як Порошенко платив податки, і як він виконує Конституці. своєї рідної України, і як він виконує норми міжнародного права. Росія не краще, але ми хочемо щоб нам допомогли  у протистоянні з Росією.

Висновки робіть саміsmile