Побачення з Петросом
- 05.07.16, 01:51
- Жизнь у костра
Чи бувало у вас побачення тривалістю 1 хвилину? Саме стільки я побула на вершині Петроса. Отак їдеш сотні кілометрів потягом, пхаєшся більше десяти кілометрів пішки, піднімаєшся на висоту вище двох тисяч - і маєш всього одну хвилину! Бо навздогін сунеться дощова хмара, і хто-зна що вона принесе з собою ще, окрім дощу...
Як я казала, ранок другого дня був сонячний, і ніщо не віщувало дощу. Але весь сніданок і початок маршруту дня прийдешнього ми дискутували на тему "Быть или не быть" сходженню на Петрос. Вирішили не ризикувати, і обійти його траверсом. Дійшовши до місця, де треба звертати на траверс, знову наткнулись на вічне питання, і сказали:"Сходженню бути!" І знову було сонце, вітер, небо... На підступах до Петроса нам трапилося стадо милих бусінок))![](http://os1.i.ua/3/1/14055580_eb6f4912.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055581_8e087254.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055582_21a13f9e.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055583_44c604d8.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055584_a582a24b.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055585_c0e5990d.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055587_a2bef81.jpg)
Тепер я малю ще одну причину повернутися сюди знову. Так, на побачення з Петросом...
Як я казала, ранок другого дня був сонячний, і ніщо не віщувало дощу. Але весь сніданок і початок маршруту дня прийдешнього ми дискутували на тему "Быть или не быть" сходженню на Петрос. Вирішили не ризикувати, і обійти його траверсом. Дійшовши до місця, де треба звертати на траверс, знову наткнулись на вічне питання, і сказали:"Сходженню бути!" І знову було сонце, вітер, небо... На підступах до Петроса нам трапилося стадо милих бусінок))
![](http://os1.i.ua/3/1/14055580_eb6f4912.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055581_8e087254.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055582_21a13f9e.jpg)
Ми чемно пропустили кавалькаду цих милих створінь, влаштувавши собі привал. Коли бусінки покотилися схилами далі, ми продовжили свій маршрут. В якусь мить небо почало затягувати хмарами. До вершини було зовсім трошки, але хмари сунули швидше. Тож в прямому сенсі слова забігли на вершину, за хвилину зробила три сяких-таких знімки, і швидко почали спускатися.
![](http://os1.i.ua/3/1/14055583_44c604d8.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055584_a582a24b.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/14055585_c0e5990d.jpg)
Суто з міркувань техніки безпеки, хотілося пройти кам"яний спуск без дощу. Навіть скажу більше: дві третини спуску мій наплічник знесли за мене, за що я вдячна нашому інструктору))
Вже по обіді небо над вершиною знову прояснилося, проте не на довго. І вже до кінця дня нас переслідувала та дощова хмара, яка могла принести з собою всілякі сюрпризи. Це була гарна мотивація як найшвидше дійти до Перемички і влаштуватися на ночівлю...
Вже по обіді небо над вершиною знову прояснилося, проте не на довго. І вже до кінця дня нас переслідувала та дощова хмара, яка могла принести з собою всілякі сюрпризи. Це була гарна мотивація як найшвидше дійти до Перемички і влаштуватися на ночівлю...
![](http://os1.i.ua/3/1/14055587_a2bef81.jpg)
Тепер я малю ще одну причину повернутися сюди знову. Так, на побачення з Петросом...